İlköğretime tam gün eğitim gelmesi kötü haber mi?

Bence kötü haber. ileride dogacak cocuklarimi bu zorlu yaristan uzak tutmak icin elimden geleni yapacağım. Üniversiteyi hatta liseyi de açıktan okusun, ben an. Ticaret meslek lisesi mezunuyum günde yaklaşık 12 saat ders goruyorduk, bunun bana baskasina ne faydasi oluyor da bu kadar zorunlu ders görülüyor anlayabilmiş degilim. Burdan öğretmenleri de dusundugumden degil, zaten onlar bu vaziyette ayvayi yemis oluyorlar, daha cok baskiliycaklar, yazık bu milletin cocuklarina.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya öğrenci 12 saat ders görüyor onun haricinde hafta sonları kurslar oluyor e sınavlar var günlük tekrarlar var ygs lys hazırlık var bu insanlar ne yapacaklar kendilerine vakit ayıramıyor ki kimse

0|2
    0|0
    • 2ay

Bravo asıl anlatmak istediğim buydu, eig sende

• 1ay

Teşekkür etmiştim ama yine de bir kez daha edeyim EİG için Teşekkür ederim :)

• 1ay

Onemli degil, hayırlı olsun ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Siz olayı yanlış anlamışsınız tam günde sabahçı öğleci kalkacak ders saati. aynı olacak

0|1
    0|0
    • 2ay

İyi de ben zaten 6. Siniftan 8. Sinifa kadar sabah 4 oglen iki ders goruyordum, şimdi nasil olcak, gunluk 8 saate cikar bence

• 2ay

Sen öylesin işte her okuk senin gibi olacak

• 1ay

Tesekkurler sagolun

• Bende izledim haberlerden. İyi bisey

0|0
    0|0
  • Hayır neden kötü niyet olsun bence iyi

0|1
    0|0
    • 2ay

Nasil iyi ya? Tamam egitim seviyemiz falan yukselecek belki ama zorla guzellik olmaz

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...