Cin'ler var mı detay?

Eğer size göre varsa yaşadığınız bir anı yazarmısınız ben hiç yaşamadım da merak ediyorum.

Güncellemeler:
2ay Yaşadığınız olayları anlatır mısınız?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• yok bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Var ama boyutlarımız keskin çizgilerle ayrılmıştır. Bu boyutu aştığını sanan salaklar (büyücüler üfürükçüler) vardır sadece

1|0
    0|0
    • 2ay

Adabini takinmaz isen o boyutu sana da astiririm, tekrar kapatmak icin ufurukcu ufurukcu dolasirsin.

• 2ay

Kendini ben oldurmus olacagim ahah Ogrenci evindeki ateist arkadaslarimda senin gibiydi en son baska yere tasindilar. Buyucu ya da ufurukcu degilim ama sen kasindin. Anne adini adini birde fotografini at bekliyorum.

• 2ay

He he oldu 😂 defol git şurdan.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana göre bana göresi mi var kardeşim , Kuran var olduğunu söylüyor. Cinlerin olmadığını söyleyenler İslam dininide reddetmiş sayılır.

1|1
    0|0
  • Evde hep bir şeyler kayboluyor başka yerlerden çıkııyor hayaletler fink atıyor evde

1|0
    0|0
  • Hikaye cok yazmaya erindim. Ayrica yanimda olan kisilere cinleri kanitlarim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yazarsan sevinirim inanmıyorum da belki yaşadığın bir olayı anlatırsan bunun üzerine düşünürüm

• 2ay

Ustunluk takvadadir. Ben sana birsey anlatiyorum sende inandirici gelmedi diyorsan daha ne yazayim.

• 2ay

Ya yok inandım ama detayını anlatmak istemiyorsan sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Var tabii sence yok mu bence var çünkü varlar kafamda deli sorularr

1|0
    0|0
  • Yok. Umarım ileride de olmaz.

1|0
    0|0
  • (51/ZÂRİYÂT-56: Ben, cinleri ve insanları yalnızca bana ibadet etsinler diye yarattım.)
    KURAN DA bile yazıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

İyide bişi yaşadın mı diyesordum

• 2ay

Ruh hastasıydı benim ablam musallat olmuşlar. Genç yaştayken.

• 2ay

Neyse detayınk anlatmak istemiyorsan sen bilirsin

Yükleniyor...