Insanlardan dönüt alamıyorum?

Arıyorum soruyorum. Sohbet konusu açıyorum. Yüzeysel konular burçlar hobiler yemek kiyap falan. Ama karşı taraf cevap veriyor vermesine de o bana yazmıyor. Yani karşılık alamıyorum. Begendigim kisiye de boyle oldu. Sizce neden? Annem yeni arkadaş heveslerinin olmayabilecegini söylüyor. Halbuki sempatik biri olduğumu söyleyenler oldu.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Annenin dediğini anlayamadım; ama bence doğru kişilerle karşılasamamışsın, yoksa ortak ilgi alanı olurdu ve muhabbet açılırdı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkadaş arayislari yoktur diyor. Kızlardan birini görmüştü. Kız biraz soğuk gelmişti.

• 2ay

Doğru insan değilse, karşılık vermiyorsa yol verin gitsin. Seni hakediyor mu öyle ilgisiz biri? :) Gerçekçi olun; biliyorum hiş bir durum değil ama ne yapalım; bazı insanlar böyle.

• 2ay

Sizin basınıza geldi mi çıktı mı karşınıza ilgisiz insanlar

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkeklerle konuşuyorsan eğer, beklentileri haricinde yazdığın için dönüş alamıyorsun. Yüzeysel konular erkekler için angarya muhabbet.

0|0
    0|1
    • 2ay

Begendigim erkekle kitap ve gelecek meslek hedefi konusunda konusmustum.

• 2ay

Bazı konular uluorta yazılmaz.

• 2ay

E hani sıra dışı konular diyordun. Neyse ya. Sıkıcı oldu madem iyi akşamlar.

• Daha cesur konulara yönel..

0|0
    0|1
    • 2ay

Ne gibi?
      Bu söylediğim konular iyi değil mi diyorsun

• 2ay

Derinliği olan konular.. Uzman olduğunu düşündün konular olabilir ki konuşabilesin ya da karşı tarafın ilgisi olan bir konu olur ki dinleyebilirsin.. Zamanın en popüler sorusu "asl?" bile artık yetmiyor, yetmiyor, yetmiyor...

• Yaş kaç senin

0|0
    0|1
  • Alırsın bir gün.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...