Zeki ve çirkin olmamın neresi iyi?

iyi değil zeki olduğum için dikkat çekiyorum ama çirkin olduğum için uzak durmalıyım durduk yere zararını görüyorum
yok zekamdan etkilenip tanışmak istiyorlar zaten çirkinim ne ısrar ediyorlar ki birde iyice merak ederler sadece beni mutsuzluğa itiyorlar
sonra birde arkadaşlarımın bana birini ayarlama çabası ya çirkinin mutlu olma şansı sadece platonik sevgide geçerlidir. Alamazsınız ve kaybetmezsinizde nötrdür
Bir ortama girersiniz zaten sevgililer gözünüze batar malum bizim gibiler ömür boyu tektir
hani zeki olmak özel di-güzeldi değilmiş

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• sonradan da güzel olabilirsin ama sonradan zeki bir insan olamazsın. Yani güzellik bakım gerektiren bir olgudur ne kadar maddiyatın iyi ise güzelliğim doğru orantıda artabilmektedir. Ama kendinle barışık olup kendin gibi dış görünüşe önem vermeyen zeki birisini bulduğunda onunla anlaştığında o zaman güzellik anlayışın da değişiyor. estetik ameliyatı ya da makyaj bunlara çözüm var ama zekiliğe pek yok çünkü zekilik anneden genetik olarak geliyor sonradan kazanılabilen birşey değil kanıtlanmıştır araştırabilirsiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

erkek olup dış görünüşe önem vermeyen biri var mı? milyonda bir tane belki bana denk gelme olasılığı kaç? epey düşük bu durumda bana üzülmek kalıyor
      annem salak değildir ama fazla zekide değildir ben kimden aldım o zaman? evlatlıkta değilim

• 2ay

Rica ederim. Evet öğrenciyim çalışıyorum aynı zamanda da

• 2ay

tekrar teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• İnan aynı durumda bende varım.. kendimi zerre kadar yakışıklı bulmuyorum.. emin ol yalnız değilsin

1|0
    0|0
    • 2ay

mutsuzum benim sevmeye hakkım niye yok

• 2ay

seninde sevmeye hakkın var herkesin sevmeye hakkı vardır.. böyle düşünme asla ama şöyle bir durum var senin dış görünüşüne ya da başka herhangi birşeyi bahane edip de senin sevgini görmezden gelen ya da sevginin değerini bilmeyen birinin de sevilmeye hakkı yoktur bu dünyada senden daha değerli hiçbirşey yoktur bunu asla unutma..

• Zeki kız ileriye yatırımdır
    Yani altın alıp sakladığını düşün erkekler bilmez

0|0
    0|0
    • 2ay

tamam işte yani bir faydası olmuyor

• 2ay

Nerden biliyosun bunu kesin hükümlü olarak

• 2ay

annem bile çirkin olduğumu düşünüyor daha ne olsun hem kendimin farkındayım çocuk değilim ki

• çirkin şansı işte bu

0|0
    0|0
  • kime göre neye göre zekisin

0|0
    0|0
    • 2ay

ne önemi var devlette test yapıldı desem belgeleri mi isticen görücen ya sanki boşversene

• Acıdım sana

0|0
    0|0
    • 2ay

otur kendine acı

• 2ay

yok gerçekten çirkinim

• 2ay

Allah Allah yaw sokakta yürümüyor musun benide sokakta yürüyen seni gören biri olarak gör 😜

• Bence hiç iyi değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• zekiysen her guzel mutlu olmadigini her cirkinin de mutsuz ve yalniz olmadigini anlaman lazimdi. o kadar cirkinim diyorsun ama cirkin sansi denen bisey var. ayrica guzel ve aptal olmaktan daha iyi. dis gorunus duzeliyor bir sekilde ama zeka gelismez

1|0
    0|0
    • 2ay

zekilik kavramı senin yazdığın şekilde ölçülmüyor kusura bakma ayrıca çirkin olup mutlu olanlar var ben aksini söylemedimde bununda kendi içinde özellikleri var. Mesela kilolu birine de çirkin denilebiliyor ama yüzü güzel oluyor. Fiziği iyi birinin yüzü çirkinsede çirkin deniliyor bunların ilişkileri olur ama hem fizik hemde yüz olarak çirkinsen sadece mecburi bir ilişki yürütebilirsin. Eğer zeki olsaydım bu ayrımları biliyor olurdun ve ben bu açıklamayı yapmazdım neyse

• 2ay

neresi hatali be sen yarim saattir kac nokta koydun kac baglaci ayirdin. begenmiyorsan okuma allah allah ya

• 2ay

ben senin gibi karışık cümle kurmadım :)

• Zihinsel engelli olmayi mi tercih ederdin, zeki oldugun icin cok sanslisin... Cirkinlige gelince... Niye oyle dusunuyorsun ki?

0|0
    0|0
    • 2ay

çirkinim çünkü nasıl düşünmem lazım?

• 2ay

Cirkin oldugunu dusunmene sebep olan ne? Belki halledilebilecek bir fiziksel kusurdur belki dusundugun kadar bakimli ve oznli degilsindir
      Bir makyajla insanlar neye donuyor

• 2ay

yok ya ben en fazla yine çirkin oluyorum

• Göreceli bir kavram

0|0
    0|0
  • Foto atsana merak ettim

0|0
    0|0
    • 2ay

maalesef koyamam

• 2ay

Ya ciddden bosuna uzuyorsun kendini benim fizigim hic guzel değil 90 75 95 hayal etsens

• 2ay

zayıfla biraz spor yap tamam işte ama bak bende öyle bir şey yok zaten zayıfım ve kilo alsamda vücudum iyi değil

• Tecavuzden kaça bilirsin hatta kacmana gerek kalmaz yanindan bile gecmez ne güzel.

0|1
    0|0
    • 2ay

tecavüze uğrayanları dünya güzeli mi sanıyorsun çok yanıldın dünya genelinde araştırma yapmanı öneririm

• 2ay

tecavüzden basit bir şeymiş gibi bahsediyorsun bir psikologla görüşmeni tavsiye ederim.

• 2ay

tavsiye etmene gerek yok tecavuzu sendne iyi biliyorum

• güzel ve aptal mı olmak istersin?

0|0
    0|0
    • 2ay

öyleleri mutlu oluyor

• 2ay

ama senin yüzün güzelmiş benim yüzümde iyi değil fiziğimde yaniçok zor ya ilerlemek

• 2ay

http://youtu.be/MCEcWcIww5k
      bu şarkı seni biraz olsun motive eder diye düşünüyorum yüzünü fiziğini düzeltmek senin elinde hayatım
      öncelikle her şey makyaj demek değil bunu bir öğrenelim
      yüzünü çirkin yapan şet sivilce siyah nokta vs ise doğal cilt maskeri hazırla kendine
      eğer bunlar değilse sana çirkin gözüken ne var önce onu tespit et ve çözüm üret
      fiziğinde yine aynı şekilde çok mu zayıfsın ya da çok mu şişmansın soruna odaklan ve çözüm üret

• haklısın çirkin kızlar ölsün shfjsv

0|0
    1|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
  • Allah çirkin şansı versin kızımmmm

0|0
    0|0
  • Zeki de değilsin gibime geldi

0|0
    0|0