Türkiyede yaşayan kişiler neden çoğu Ortadoğulu sizce? Türkiyede sizce milli gelir var mı? Ekonomi nasıl sizce ülkede?

Ben koyu gerçek Türk Milliyetçisiyim. İyi niyetimden akepeyi tuttum oy attım ama şu an akepeyi tutmuyorum ve sevmiyorum. İnsanlara bakıyom yollarda giyimleri, kuşamları aynı ıraklı, suriyeli, iranlılar gibi. Camiye giderler ama temizyliklerine önem vermezler. Camilerde akp, spnin sözde dinci gazeteceler olur okumak için. Bu halka haftalık 50 liracık bir servet gibi gelir çoğuna. Ben camiye en son geçen sene gittim oda dedemin hatrı için. Benim camiyle merhabalığım olmaz. Türkiye güya büyük güçmüşte ekonomi çok güzelmişte hedef 2023müşte. Değil 2023 2050 olsa bu ülke yine ırak suriye gibi olur gelişmişlik açısından. Dolar hergün 3 kuruş çıka çıka şu an 3.05 lerde. Bence Türkiyede milli gelir yok. Can güvenliğide şansa kalmış. Adanada yaşıyorum. 1 ve 2 aydan beri abd gibi cidden derin rahatsızlık duyuyordum. Hangi semtten geçersem geçim hep polis karakollarının önü koca taşlarla barikatlarla çevrili. Bunu ben tehlike olarak görmüştüm iki aydan önce. Bugün tam beştane terörist kuryt iyti yakalanmış. 7 tane bombalı aracı birden patlatacaklarmış farklı yerlerde. trtnin teletesinde yazıyor. Bu ülkede Arapçılık ve islamcılıyk maleseyf çok etkin çok. Akepede özünde goytveyren bir parti. Birde diyorlarki fetocular nasıl sızdı heryere. 14 yaşındayken çatır çutur fetocular polis yapılıyordu. Keşke her ilde kilisede olsaaaaaaaaa cami olduğu kadar.

• ELHAMDURİLLAH AKP VARSA EKONOMİ TURP GİBİ (!)
    25% (1)100% (1)40% (2)Oy Ver
  • EKONOMİ İYİ
    75% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nickin chpli yazında bir ara akp 'liydim diyorsun , koyu gerçek türkçüsün , 200 gramda fındık

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...