Günümüzde çoğu insanın kendini sapyoseksüel olarak tanımladığı şu dünyada neden hala bu kadar çok ahmak var?

Sapyoseksüel: Cinsel anlamda zekadan tahrik olan, zekadan etkilenen kişi.

Günümüzde çoğu insanın kendini sapyoseksüel olarak tanımladığı şu dünyada neden hala bu kadar çok ahmak var?

1|1
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Her defasında diyorum. Sapyoyum diyenlerin 90% ı özentidir. Bir akıma uyup , bihaber şekilde akıntıya kapılmışlardır. Çoğu kişide derinlik yok, yüzeyselliğin bulutlarında uçuşurken kalkıp "he he evet bende sapyoyum zaten " diye m. oron gibi konuşmaları kahkahalarıma sebebiyet oluyor.

1|0
    0|0
    • 1ay

Zaten sapyo olabilmek için minimum söz konusu zekayı algılayabilecek kadar zeka sahibi olmak lazım. İşin ironisi de burada :)

• 1ay

Bir de zeki partner istemeyi sapyo sanıyorlar... gözlüklü entellerin hayallerindeki danteller bunlar işte.

En İyi Kız Görüşü

• Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çoğunluk Sapyoseksüel olsa ne olur, olmasa ne olur söyler misiniz?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• birbirimizi yemeyelim şimdi fiziken beğendiği adam bir de zeki olursa sapyoseksüelim diyo, gerisi hikaye be hacı

1|0
    0|0
    • 1ay

İşte zaten gerçekten sapyoseksüel olsa zekayı ön planda tutup, fiziki görünümü arka plana atması gerekir.

• Biz onlara ergen'ul vahset'ul tirt diyoruz

1|0
    0|0
  • 200 kilo adamla sırf zeki diye birlikte olabilecek bir kadın tanımıyorum. eğer o zeki adam zenginse ayrı tabi. :)

mangırseksüel şu an piyasadaki kadınlar. erkeklerde baya sıfata bakıyor. :) başka bişey yok.

1|0
    0|0
  • Çünkü alayı kendisi sapiosexual sanıp öyle olmayan tipler

1|0
    0|0
  • öyle tanımlaması, öyle olduğu anlamına gelmez...

1|0
    0|0
  • Ideot çok

1|0
    0|0
  • Çünkü bir kadının ğoğosundan veya vücudundan etkilendiğini itiraf edemeyecek kadar korkaklar

1|0
    0|0
  • herkes zeki olsaydı dünya yaşanılabilir bir yer olmazdı bence
    ondan dolayı

0|0
    0|0
  • Sapyoseksüellik sapın büyüklüğünü görene kadar zeka içeren bir kavranmadı kadın için ;) İyi akşamlar canım :P asfdslşgdflh

1|1
    0|0
    • 1ay

Sanki senin için çok farklı bir şeyi ifade ediyormuşçasına kadın - erkek ayrımcılığı yaptın ya, alkışlamamak elde değil.

• 1ay

Ben sapyoseksüel değilim ve soruyu kendi adıma sormadım. Bu ironiye dikkat çekmek amacıyla sordum. Yanlış anlaşılma olmuş o zaman :)

• 1ay

Zaten bende bunun farkındayım :) gönderme yaptım ama alkış alacağımı bilmiyordu, her neyse iyi akşamlar sana

• İki satır okuyanın alim oldugu ulkede sorundakı ahmaklıga bakarmısın? Hem sapyoseksuel hem ahmak :)))

0|0
    1|0
    • 1ay

Sapyoseksüel olduğumu nereden çıkardınız? Sapyoseksüellik üzerine bir soru sordum diye sapyoseksüel mi oluyorum?

• 1ay

@maykilnayt Şimdi sen daha doğru algılayamamışken soruya kusur bularak kendi eksiklerini kapattığını mı sanıyorsun? İstediğini sorar. Sözlerine dikkat et.

• 1ay

Sapyoseksüellik bir cinsel yönelim biçimidir. Zekayı çekici bulma, zekaya aşık olma durumunun adıdır. Bilgisizliğiniz yüzünden başkalarına çamur atmaya çalışmayın. Açın, öğrenin. En azından google'a bakın.

• kelıme cok seksıymıs yalnız :D :D

1|0
    0|0
  • Cehalet inanclarla yayiliyor inanclarla büyüyor nerde bir din varsa orda sömürü istismar vardir nerde iyi niyetli insanlar. varsa.

0|0
    0|0
    • 1ay

Konunun dinle ne alakası var?

• 1ay

Anladım da, sorunun herhangi bir inançla alakası yok. Sapyoseksüellik bir inanç değil, bir cinsel yönelim.

• 1ay

bhsettıgım sey ınsanların dıger ınsanların tercıhlerıne saygısızlıgı anlıyor musun?

• yemişim zekadan hoşlananları. bunlar insanı yani cinselliği iğrenç görürler. hem beni beğenecekler hem de cinsel açıdan benden iğrenecekler. ironiyiKEST

0|0
    0|0
  • O kadın ters binmiş:)
    Kesin Türk kızı:)

0|0
    0|0
  • Kusura kalma ama bir bilgim sormuşlar cevabı ben kadının beynini z.. m. aksine zekası fazla kadın başa beladir

0|0
    0|0
  • bide bu çıktı ak

0|0
    0|0
  • Teoride olabilir ama pratikte bu tez geçerli olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır zeka beni tahrik etmez

0|0
    0|0
  • bende ondanım sanırım :D

0|0
    0|0
  • Millet işte belden aşağı dedimi ağzının suyu akiyo...

0|0
    0|0
  • mal çok ama

0|0
    0|0
  • onemsememek lazım onları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bardağın boş tarafına bakıyorsun bence :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...