Takintili arkadaslik ne yapmam gerekiyor?

Merhaba arkadaslar bir arkadasim var hayatimda ve arkadas grubumda hep beraberiz. Davranislari o kadar cok yalan vb seyler iceriyor ama kimse ona bir sey soylemiyor ya da kilifini cok guzel uydurup lafi agziniza tikiyor. Ona ters bir sey dediginizde ya da baskalarina yakin ona uzak davraninca acayip trip atiyor. Guya yakin arkadasiyim ama cok garip seyler yasatiyor bana. her seyime laf sokuyor, diger arkadaslarimizin hakkinda dedikodu yapip beni doldurup onlarin yuzlerine guluyor. Bir kere arkadasligimi bitirmek istedim ama yok evde aglamis beni cok seviyormus vs dedi yalan oldugu cok brlli ama safim inandim. Diger arkadaslarima onun yuzunden mesafeli davraniyorum cok iyi olunca ona da trip atiyor ama kendisi yapinca hicbir sey yokmus gibi. Hem nefret ediyorum hem de bazen o kadar iyi bir insan oluyor ki cok seviyorum. Onunde sonunda arkadasligimiz bitecek ama okul suresince ona katlanmak zorundayim artik takinti gibi oldu o kiza surekli alttan almak neler yapmaliyim nolur yardim edin 😔

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• alttan alma dırek konus

0|0
    0|0
    • 2ay

kendine pay cikarsa keske soylediklerimden ama oyle bir karakter de degil. agir konusursam butun grubumuz dagilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...