Siz tahammül edebiliyor musunuz?

Herhangi bir kuruma girdiğimde ordaki danışmanlar veyahut bir dükkana girdiğimde satıcıların asık suratlı kendini beğenmiş tanımadığı bir insana "siz" demek yerine "sen" diyen insanlara gerçekten katlanamıyorum ve o yerden kaçarak uzaklaşmak istiyorum bir iş yapıcaksamda bütün keyfimi alt üst ediyorlar? Sizde de böyle mi bu durum? Benim gibi olan var mı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• çok sen kadar degil ama kendini bir b*k sanıyolar sanki 10 bin maas alıyolar dalasım geliyo öylelerine stajerlerde de var

1|0
    0|0
  • Ben dükkana gidiyorum mesela geçiyorum satış yapacam müşteri geliyor sen diyo ben neden bana sen diyene siz diyim karşımdaki kim olursa milletvekiline bile sen dedim diyorum da bana o saygıyı göstermeyene ben niye göstereyim asık suratlı da olmam zaten mal satıp para kazanacaksın ama kimine samimi gelir o diyalog bence o havalı durumu yaşayan sen oluyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben burda sıkıntıyı müşteri gözüyle belirttim ve evet bir insan size nasıl hitap ediyorsa zaten o şekilde karışık verilmesi gerekli. Sen diyip, bana da sen denilmesini ben zaten problem olarak sunmam çünkü benim başlattığım bir harekettir. "Kimliğini ver" "Numaranı söyle" gibi cümleler kurmasına benim sitemim

• 2ay

Sen telefoncu ya gittin muhtemelen :D geliyor soruyor yok diyoruz hiç mi yol diyo lan yok işte olsa niye satmiyim nerde bulurum diyo 😂 ne bilim ben başkasının dükkanında ne mal var böylesi geldiği zaman emin ol koymaktan beter ediyorum zaten adam resmen dalga geçiyor bizimle ama ben o kadar kaba değilim erkekse numara kızsa numaranı alabilir miyim diyorum :D 😂

• 1 xper

0|1
    0|0
  • turkce konusabildikleri icin sukretmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Suratsız , saygısız olduktan sonra kalsın. Beden diliyle anlaşmak tercihim olur o halde

• Gelen insan asık suratli ve kendini begenmis ise az bile diyor bence. Virgul kullanin.

0|0
    0|0
    • 2ay

doğru , kaçırmışım ayrıntıyı.

Kızlar Ne Diyor 3

• işte onlara görgüsüz diyoruz. onlara ayrı bir ihtimam gösterip acıyoruz ve umursayıp tatlı canımızı sıkmıyoruz. çünkü değmiyorlar.

1|0
    0|0
  • Takmaa

1|0
    0|0
  • Off aynen

1|0
    0|0
Yükleniyor...