Yaşım 30, fotoğrafta 35, gerçekte 24 gösteriyom neden böyle?

ben anlamadım bu işi 2-3 tane 17 yaşında ergene yaş tahmini sordum biri 23 diğeri 24 demişti.
bugün de yaşlı biri kendi oğluyla yaşıt sanmış 30um deyince adam benim oğlanla yaşıtsın sanmmıştım hiç göstermiyon dedi. tabi bu sitedekilerin bir çoğu amca demişti bana orası ayrı.

Sorum şu fotoğraflar kişiyi gerçekte olduğundan yaşlı mı gösterir? eğer öyleyse neden?

Güncellemeler:
2ay ula cevap veren yok mu hepiniz mi engellediniz beni davet yüzünden :D :D
2ay güncel

1|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben mi getirdim aklına bu soruyu acaba? 😄

0|1
    0|0
  • Hayır tam yaşını gösteriyorsun

0|1
    0|0
  • bu şekilde bir genelleme yapmamak lazım senin fotojenikliğine bağlı

0|1
    0|0
  • 15 yaşı daki liselilerin sakalanmasi gibi bir sorun bu

0|1
    0|0
  • Erkekler genelde fotoğraflarda öyle gösterir zaten

0|1
    0|0
    • 2ay

Gerçekten mi?
      aslında bilimsel açıdan sebebini merak ediyorum bu olayın.

• 2ay

26 . 27 derim 😅😅😅

• 2ay

eğer samimi şekilde söylediysen sorun yok :D zaten burda görünen yaşıma göre yaşımı seçtim :D :D ama reelde 23 diyen çok oldu. bir de oksijen bol olan yerde dinleniyorum şu an temiz havasın da cilde etkisi çok

Erkekler Ne Diyor 6

• Sakalımı kesince yaşımı gösteriyorum ama kesmezsem 3 4 yaş ileri atıyor.
    Fotoğrafta belli bir perspektiften bakıldığı için öyle gösteriyor olabilir.

0|1
    0|0
    • 2ay

3-4 yaş geri mi atıyo demek istedin?

• 1ay

pek yok ama mayası hazır satılıyor ve güvenilir lisanslı yerlerden almak gerekiyomuş çünkü içinde yabancı mikroorganizmalar olabiliyomuş merdiven altı hijyene uymayan üretim yerlerinde. süleyman demirel üniversitesi el değmeden üretiyormuş sanırsam. ben de araştırmadım henüz ama yakında kendim mayalıycam. süt yerine şekerli suyla da kefir mayalanabiliyomuş ayrıca. yeter ki canlı kültür olsun. süt olmazsa şekerli suyla da mayalarız gerekirse.

• 1ay

Dediğin gibi kefir mayası bulursam yaparım. Annem yapar bunu. Gerekirse S. D üniversitesinden getirtiriz. Acaba tarımsal biyoteknoloji bu işe bakar mı 😄

• Sakalı kes bir 5 yaş in

0|1
    0|0
  • Yasa ve fotoğrafa cok takıntılısın

0|1
    0|0
  • En azindan benim gibi tipsiz deilsin bro

0|0
    0|1
    • 2ay

yok kardeşim tipsiz değilsin baktım iyisin sadece sağlığına dikkat et. çünkü yediğin herşey cildin güzelliğini etkiliyor.

• kardeş bu sitede 13 veya 14 yaşında çok kişi var bence bana dede diyenler bile oldu düşün artık!!

0|1
    0|0
  • davet etme o kadar düşmeyin kardeş kıl kapıyoruz

0|0
    0|1
Yükleniyor...