Hayvanseverlik son yıllarda sizce de artmadı mı?

Son yıllarda hayvanlar daha çok sevilir oldu, önceden evcil hayvan besleyenlerin sayısı oldukça azdı .
Örnek olarak İzmir'de ki hayvan mezarlığı...
Belki de dünyada bir ilktir bu hayvan mezarlığı... Türkiye'de böyle bir şey olduğu için açıkçası gurur duydum. Sizce de ülkemizde böyle bir alanın hayvanların mezarlığı olarak yapılması güzel bir şey değil mi?

Güncellemeler:
2ay Güncel
2ay Bu kadarmisiniz

0|1
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• insanların kalitesi düştü çünkü..
    insanlık kaybederken diğer canlarımızın değeri arttı..
    çok da iyi oldu..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar ile karakter bakımından yer değiştirdiler ondan olsa gerek.. daha sadık VE arkadaş oldular insanlara..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• www.facebook.com/photo.php sevilmezmi hayvanlar

1|0
    0|0
  • hayır artmadı aksine insanlıgımız azaldıgı icin hayvanseverlik daha cazip geldi.

1|0
    0|0
  • Tabiki de güzel

1|0
    0|0
  • olması gereken bişeydi bizde hayvanız biyolojik olarak ve bence hayvanlara istenilen değeri göstermeliyiz

1|0
    0|0
  • sanmıyorum. bulunduğum yerde hayvanat bahçesinde 500 e yakın köpek vardı belki daha az, en son gittiğimde 100 kadar hatta daha az.. bunu oranın 100 metre ilerisindeki derin çukura bakarak söylüyorum. çok yazık.

0|0
    0|0
  • köpekleri çok seviyorum onlar benim bitanelerim aşklarim

1|0
    0|0
  • İnsan sevmeye çağırıyorum herkesi

1|0
    2|0
  • veteriner hekimim. izmirdeki mezarlık güzel bir uygulama olmhş. ama barınaklara el atılmalı biran önce, büyük şehirleri tenzih ediyorum. taşra tabir ettiğimiz illern çoğunda içler acısı durumlar var

1|0
    0|0
  • Gösteriş arttı sadece.
    İnsanlar azaldı...

0|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • hayvanseverlik artmadı göşteriş arttı barınakları git bırakılan evcil hayvan sayısı arttı sokak köpekleri açlıktan kırılmak üzere betonlaşma yüzünden sokaklarda hayvan göremiyoruz

0|1
    0|0
  • Güzel çalışma olmuş

1|0
    0|0
  • hayvan sevgisi ayrı birşey evcil hayvan beslemek farklı insanlar sırf hediye olarak görüp iki saatlik zevk için o güzel hayvanları alıp zevklerini aldıktan sonra sokağa terk ediyorlar bu evcil hayvan besleyenlerin çoğu hayvanları sokağa terkediyor sorsan hayvan sevgisinden ölürler

0|0
    0|0
  • Ben hayvanların evde "zorunda kalınmadıkça" beslenmesine karşıyım. doğanın dengeleriyle oynuyoruz. :)

0|0
    0|0
  • abartıldı barı ıskence yapmasınlar

0|0
    0|0
  • Prim yapmak arttı, hayvanlar hala işkence çekiyor

0|0
    0|0
  • hayır, artmadı

0|0
    0|0
  • Kedi hariç diğer hayvanları severim

0|0
    1|1
  • Artsin iyi ama fazlasi zarar

0|0
    0|0
  • arttı son yıllarda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsanlar insanlıklarını yitirdikçe hayvanlar sevgiyi daha çok hakeder oldu. Haliyle hayvan severlik arttı :) izmiride taktir ettim en azından gömülcek toprakları var

1|0
    0|0
  • eğer arttıysa ne güzek işte.

1|0
    0|0
  • Çok gizel birşey bu. Hayvanları seveni severim sevmeyenide sevmem. Tam bir hayvan aşığıyım

1|0
    0|0
  • Güzel bir şey... Hayvanları sevelim.

0|0
    0|0
  • Evet bende 1 yil oncesine kadar pek ilgi duymazdim. Ama simdi zamanim oldukca seviyorum..

1|0
    0|0
  • Insan sevmekten bahsedenlere cakayim. Hayvanlar candir

0|0
    0|0
  • hayvan severim ama mezar bence saçma olmuş

1|0
    0|0
  • Cok güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...