Babam vefat etti. ?

Dün babam vefat etti bugün cenaze namazı kılındı ve gömüldü. Ben abim ve kardesim ve annem tamam ölümün de yaşamında Allahtan geldiğini biliyoruz. Ama ufak bacım 3 yaşında. Bu çocuk yarın babam nerede dediğinde ne diyeceğiz? Lutfen akıl verin

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• allah rahmet etsin... de yalnız dün baban vefat etmiş sen bugün burdasın. garip değilmi? bence olmadı.. kardeşinde zamanla alışacak.. ailecek ilgilenirsiniz.. yapacak bir şey yok..

0|0
    0|0
    • 2ay

Dik durmaya çalışıyorum. Sadece Kardeşim bana babam nerede dediginde kendimi hazırlamak bir cevap vermek için soruyu sordum

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın gerçekleri bunlar malesef başın sağolsun öncelikle buna benzer hatta daha acı bir durumla karşı karşıya kalmıştım zor bir durum beni en çok duygulandıran şey şehit oğlunun babasının mezarına gidip baba ben sünnet oldum demesiydi yaşı küçük biraz farkına varamaz böyle şeylerin ama gerçekleri saklamak onun için daha sarsıcı olur ileride.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ayy yaaa başınız sagolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yemin ederim çok üzüldüm Allahım kimseyi annesiz babasız bırakmasın Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesın , cennette diyebilirsiniz amabiz yanındayız vs

0|0
    0|0
  • Ben de babamı bir yıl önce kaybettim, belki o senden daha az etkilenecek, abileri olarak babasını aratmayacaksınız belki de... Başın sağolsun mekanı cennet olsun. Çok zor

0|0
    0|0
    • 2ay

Allah razı olsun. Yani ne diyeceğiz işe gitti gelecek diye oyalayacakmiyiz artik gelmeyecekmi diyecegim yoksa sadece susacakmiyim?

• 2ay

ben 6 yaşında olan yeğenim çok etkilenir diye yanında ağlamıyordum, ama o çok fazla umursamadı, ama kardeşin çok küçük. ölümü geri dönüşü olan birşey olarak algılatmayın, dürüst olun, herkesin bunu yaşayacağından falan bahsedin ben de çok iyi bilmiyorum. ama oyalamayın

• 2ay

Bir psikologla konussam daha iyi llabilir aslında

• Allah cennetine aldı diyceksiniz. Korkutmayin. Basın saolsun bu arada 😔

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin elinden bişey gelmez

0|0
    0|0
  • oldu diyeceksn başka çare yok bende babami ben doğmadan önce kaybettik

0|0
    0|0
  • Baba olacan. Allah rahmet eğlesin kuzum

0|0
    0|0
  • Allah Rahmet Eylesin, Siz Sahip Cıkacaksınız

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun. Allah sabır versin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Allah rahmet eylesin
    Çok zor olacağını sanmıyorum zaten şu an olayı tam olarak kavrayamadığı için sen çok küçüktün öldüğünde dediğinde üzülecektır ama çabuk toparlanacaktır...
    Hatta şimdiden yavaş yavaş çıtlatın

0|0
    0|0
  • Sakın geri gelecek deme, çocuk bu mutlulukla şoke olursa psikolojisi bozulur. Sen abisin, ona babalık yap.

0|0
    0|0
  • ALLAH rahmet eğlesin kardeşim ben bu yaşımda kabullenemedim ne diceksin saklayacak bişey yok söyleyeceksin

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya susacagım ya da cennete gitti diyeceğim

• Ne derseniz diyin anlamayacak. En iyisi mi yolculuğa çıktı diyin. Allah sabır versin...

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun, Allah rağmet eylesin, zamanla öğrenicektir. Allah sabırlar versin.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin benimde babam vefat etti çok oluyor biraey demenize gerwk yok gerçeği anlatın

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi 3 yaşında daha. Anlamazki oyle desem. Gelmeyecek cennete gitti diyeceğim ya da susacagım

• 2ay

Biraz büyüyene kadar bir şekil idare edin zamanla anlar zaten

• Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet etsin Allah Sabir Versin sizlere

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin sen şimdi onu boşver de önce taziye işleri ile misafirler ile ilgilen

0|0
    0|0
    • 2ay

Onlarla ilgilenenimiz çokça var akrabalar falan bana birsey dusmuyor

• 2ay

Misafirlerle ilgilenmeye çalışıyorum ama daha çok erkek kardeşimi teselli etmeye çalışıyorum

• 2ay

okkk allah rahmet eylesin tekrar

• Ben 5 yasindaydim dostum hic bisey anlamamistim buyudukce sordum onu buyudukce merak ettim simdi 19 yasindayim gittikce daha ozluyorum onu o artik surekli kanayan bir yaran oluyor onsuz hersey yarim yarim guluyosun yarim seviniyosun.

0|0
    0|0
  • Kelimeler boğazıma düğümlendi kardeşim. :( ne diyeceğimi bilmiyorum. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...