Bir kızın övülecek tek yanı zarının olması ne kadar acı değil mi?

Kızlar vardır üni bitirip meslek edinenler, kendi paraları çıkarıp araba ev alanlar vs, en azında bu hayatta çabalayıp birşey kazanmış olanlar. Birde ikinci kategori olarak hayatları boyunca hiçbir uğraş göstermeyip diğerlerinin aksine tek sahip oldukları şey olan zarları , bekaretiyle övünenler. Fikremce hiçbir insan bu kadar düşmemeli.

1|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Anlık zevkler uğruna ahlaki değerlerini hiçe sayan insanları sevmem ama kararlarına saygı duyarım. Sadece bakire olmasıyla övünüp, hiçbir vasfı olmayan ve kendini ahlaklı biri gibi göstermeye çalışanlara da acırım. Hatun dediğin hem kendi ayakları üstünde duracak, dağ gibi heybetli olacak, asalak gibi bir erkeğe yapışıp kolay yoldan hayatını devam ettirmeyecek ve ahlaki değerlerini de asla yitirmeyecek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• haklısın zarı olup beyni olmayanlar var genelleme yapmayayım da şahsen yani he bir de zarı olup her şeyi deneyip sonra ben namusluyum diyenler ahahha güldürüyorlar beni :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Onların sermayeleri evlenmeden önceki fiziki durum ve bekarettir. Tanıdığım birisi vardı. Bekareti bozdurmak dışında sexin her türünü ustalıkla yapıyordu. Ama asla bekarete zarar vermiyordu. Evleneceği avı için bu gerekliymiş.

1|0
    0|0
  • Erkek neyle övünüyor ki zaten. Ortalık kası ile övünenle dolu

1|0
    0|0
  • patlak hatun konuştu. tebrikler

0|2
    3|1
  • Ne ictin cicim sen neyin kavgası bu sanane milletin okulundan işinden zarindan tasasi sana mi düştü

1|0
    0|0
  • Anlamayacaksınız hiçbir zaman. Biz bekarete bakmayız. Ben elime kız eli değdirmemişsem kendimi sakınmışsam öyle birini istemek HAKKİM. Başkalarının altında inleyen bir KADİN la ciddi dusunemem. Ha kendi rizasi olmadan tecavuze ugramistir (Allah korusun) kol kanat gererim

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • Hayat işte kimine gül verir kimine gülüverir :)

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ne kadar zikişsemdee mesleğimi elime alıp hayata tutundum mesajımı veriyorsun?

0|0
    0|0
  • Bunu sen uyduruyosun

0|0
    0|0
  • sana ne milletten seni ne geriyor lümpen

0|0
    0|0
    • 2ay

Sorun mu var cicim?

• 2ay

sorundan sonra tartışılır

• 2ay

Olur

• Oda onlarin acizligi zaten bir kadinnkendini bir zardan ibaret goruyorsa. Arkaya bakmadan kacmak gerek

2|0
    0|0
    • 2ay

İşte bu noktaya anlayan kişi az

• onu korumakta meziyet

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes kendinden sorumlu zor falan değil.

• 2ay

zor demedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet maalesef çok acı

1|0
    0|0
Yükleniyor...