Bugünden sonra CHPliyim artık! ?

Bugünden sonra CHPliyim artık. normalde mhpliydim ama devlet bahçeli Şu an cumhurbaskanından korktugundan mıdır nedir sesini bile çıkartamıyor ama kılıctaroglu bugün az önce izledim cok güzel konusuyor her konuya değiniyor askeri okulların kapatılması sacmalıgını bile söylüyor mağdur olan insanları söylüyor mesela askeri okullarıkapaotıyorsun e fetöcüler polislerde de var kendi bakanlıklarında da var ilahiyaatta da var onları neden kapatmıyorsun? cunku asker düşmanı bunlar. kısacası bu kadar mağduriyetin olduğu bir ülkede sadece Şu an chp ses cıkartıyor bunu göryor bir daha mhpye oy verirsem adam değilim milliyetçilik bu değil kardeş bu değil.

0|1
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Partisine yakısır yoneticilik yapan bir lider yok bana gore.

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşgeldin diyelim o halde. Bizde Kılıçdaroğlu'ndan yakınıyoruz. Siyaset için fazla temiz birisi.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sonunda doğru yolu bulan birileri. Bunları görebilmek ne kadar değil mi?

0|3
    1|0
    • 2ay

mhp güya milliyetçi lan sesini cıkarmıyor bahceli delilirtti beni

• 2ay

Korkuyor. Oda onlar gibi aslına bakarsan yani

• Doğru yoldasın kardeşim

0|3
    1|0
  • Kılıçdaroğlu da her şeye muhalefet yapmaktan gündemi kaçırıyor. Hepsi aynı bokun laciverti.

1|0
    0|2
    • 2ay

söylediklerinin hepsi doğru ama

• 2ay

Cıks... O adam da siyasetten anlamıyor bence..

• 2ay

yav anlamıyor diyosun ama söyledikleri yalan degil mk hepsi doğru şaşırıp kalıyorsun iştee böyle oluncada

• Ne diyeyim hayırlı olsun 😊👍🏻

0|1
    0|0
  • Bir adet muhalefet daha

1|0
    0|2
  • Yaw he he

1|0
    0|3
  • Tebrikler hayırlı olsun

0|2
    1|0
  • Gel gel bende chpliyim

0|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• CHP lisin eyvallahta, chp lideri kapatılan PKK kanalının kapatılmasına protesto ediyor

0|1
    0|0
    • 1ay

yok mhpliyim ben normalde. chp nin o yanını temizlemek lazım işte

• Tayyip, Bahcelinin poponu Meral Akşener den kurtardı diye şimdi Tayyipin adamı oldu. Mhp bu saatten sonra iş yapmaz Chp de cok iyi değil ama en fazla oy alan muhalefet partisi o o yüzden Chp akalım :)

0|2
    0|0
  • MHP gittikçe kan kaybediyor. Çok ilginçtir bu ilk kez CHP'ye yarayacak gibi...

0|3
    0|0
    • 2ay

devlet bahçeli gitmedikçe bir bok vermem o partiye artık

• Agizina sağlık. Emin ol devlet bahçeli yerine
    Alparslan Türkeş gibi bir yiğit gelseydi bende bırakmazdım mhp yi

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen öyle delirtti beni artık

• bende mhpye basmıştım daha nah veririm partici değilim chpye yakınım ama

0|2
    0|0
    • 2ay

bende artık veririrm istediği kadar ykaın olsun hdp ye adam halktan

• 2ay

hdpye yakında sayılmaz aslında doğuda kürtlerin çok hakkı yendi koyu Türkçüyken bile bunu söylüyordum ben chp genelde halkı savunan bir partidir hatalarıda vardır tabi en çok eleştiren yine chpliler zaten :)

• İhtiyacımız yok çürük elmalara

1|0
    0|3
  • Yaşın küçük anlamıyorsun takım değiştirir gibi parti değiştirme doğruyu bulmuşun ama yanlışlara sürükleniyorsun. ?

0|0
    0|2
    • 2ay

hayır chp yi hdp ye yakın diye sevmiyordum ama bu saaten sonra suskun bir mhp ile işim olmaz

• 2ay

meral akşenerle sinan oğanı atmayacaklardı.! bahceli gidecek

• 2ay

Canım kardeşim meral Akşener ve Sinan ogal darbeci sesleri kesildi bak15 temmuzdan sonra daha sıra onlara gelmedi yargılanacaklar görürsün Bahçeli iyi bir siyasetçi değil doğru ama dogrunun yanında buna emin ol.

• KAHROLSUN chp KAHROLSUN kemal kılıçdaroğlu !!!

0|0
    0|2
    • 2ay

bu halk herşeyi biliyor kimse merak etmesin kemalin ne kadar hain olduğunuda biliyor. kemal iyi bir lider olsaydı bu ülkenin basında olurdu şrfsz pzvnk!!

• 2ay

aga adamllar sadece dini kullanmadı diye başa geçemedi tayyip gitti dini kullandı öyle başa geçti fetö diye adlandırdığı adamlarla üc dört sene önce kol kola gezip soruları verip kpss ile adamları atıyorlardı devlete tayyip aldı hepsini sonra geri kendi atmaya kalkıyor mk o kadar insanın emeğini yediler srfszlr

• Kılıçdaroğlu anca konuşuyor zaten başka bir şey yapmıyor :)

0|0
    0|2
    • 2ay

başa geçsin emin ol osmanlı diye tututranları kazığa oturtacak mk türkiyede yaşıyoruz tutturmuslar osmanlı diye

• 2ay

@scorpion026 ya onu biliyorumda tayyip zaten böldü bizi aynı bokun laciverti aldı sımdı fetöcü dediği adamlara biz yıllardır sevmiyorduk ama tayyip seviyodu ve aldı yanına devlete aldı hepsini bir cok insanın emeğimi yediler Allah hepsinin hesabını soracak tayyip ve adamlarına, sonrada ya fetöcü bunlar atın bilmem ne ln kendin aldın hepsini biz sizle ugraşmak zorunda mıyız sizin feto akp kavganzı yüzünden ülkenin içine edildi bir cok insanın emeği yendi haksız bir cok insanon emeğini yediler en kötü olayda serv antlaşmasında yer alan askeri okulları kapat maddesini şimdilerde yaptılar sanki bir çözümmüş gibi şaka gibi ya kılıctaroglu en azından askeri okulları ellemez ne bilim ülkeyi parsel parsel bir tarikata satmaz en azından girseler bile girenlerin yarısı atatürkçü olur vatan sevdalısı olur bunlar atatürküde sevmez napayım ben bunları

• 2ay

akpden banane sana akpli ol diyen oldumu? konunun dısına niye cıkıyosun_? senin gibiler kim ne derse ona kanar gider işte satılıksınız yarın akpye biri gelir atatürkçüyüm der 2 sene sonra akpli olursun

• Konuşmalarına bu kadar takıyorsan Devlet Bahçeli'nin yeni kapı mitingindeki konuşmayı aç izle bir , ama kararına saygı duyuyorum.

0|2
    0|0
    • 2ay

ama Şu an birşeyyaptıgı yok yalıyor resmen eerdoganı deli etti beni ya

• 2ay

böyle babalık falan olmaz haklıyla haksızı ayırmadan bir dcok insan mağdur oldu bu ülkede

• 2ay

Kardeşim sana ters gelen ona doğru olabilir sen ne konuda haksız olarak görüyorsun adamı

• hplilerle bir olan chp mi milliyetçi hahah mhp bahceliden ibaret değil

0|1
    0|2
    • 2ay

olabilir zaten hdpye yakın diye vermiyordum chp ye ama artık olmaz kılıctaroglunun agzından düşürmediği Mustafa Kemal vaar zarar gelmez.

• 2ay

ln fetöcüsü mal o zamaan tayyipte fetocü. bilerek fetöcü diye gösterdiler başa geçecekti kadın bahceli tayyipe niye yanaştı sanıyorsun? meral bir kanalda olan bitenleri açıkladı ama nedense akp yandaşı medya kanallarına kadını cıkarmadı bilerek konusturtmadı oda bir kanalda konustu pek bilinmeyen git o konuşmayı dinle sizin gibi bağnaz gerici kafası basmayan insanların hiçbirşeyden haberi yok işte

• 2ay

bir pok bilmiyon 2 konusmaya kanıp parti tutuyon cahilliğin diz boyu hadi kaybol senle uğraşamicam kiminkini tutarsan tut

Yükleniyor...