RÜZGAR ÇETİN TAHLİYE oldu sizce adalet var mı?

Alkollüyken araç kullanıp bir polisi yaralayıp ,, birininde ölümüne sebep olan sinan çetinin oglu rüzgar çetin tahliye oldu,,,

Güncellemeler:
2ay 6.5 ay ceza alıp tahliye oldu yazıklar olsun

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Adalet vardı içeri girmişti ölen polisin eşi şikayetini geri çekmeseydi cezasını çekecekti. Çok merak ediyorum neyin karşılığında ölen eşini sattı.

0|1
    0|0
    • 2ay

Para... yaziklar olsun o kadına hani sonuna kadar gidecekti peşini bırakmayacaktı zalimin karşısında susan dilsiz şeytandır kocasinin kemikleri sızlıyordur simdi

• 2ay

Parayı görene kadarmış demekki yazık ki olan gidene oldu kimseye bisey olmadı

• 2ay

Olan gidene oldu yazik gercekten

En İyi Erkek Görüşü

• idam gelsın deyınce bırılıerının gotu kalkıyor :D

0|1
    0|0
    • 2ay

dunde motorsıkletlı 22 yaşında bırı kaza yaptı kız 18 yaşında oldu kendısı kasklıydı ona bışe olmadı olan kıza oldu. daga once bırının olumune sebeb olmuş. hapse atılmış 3000 tl kefaretle serbest kalmış sonra cıkmış gene motorla bırını yaralamış. işte dunde bır kızın olumne sebeb olmus ogrencı 18 yaşında yazık değilmi

Kızlar Ne Diyor 11

• hadi polis eşi şikayetini geri çeker anlarım. (ne yaşadığını bilemem sonuçta) ama savcılar ne işe yarıyor? belki şuraya sevimli bir kamu davası çizmemiz gerekiyordur...

0|1
    0|0
  • Tabiki yok Allah ıslah etsin birşey demiyorum.

0|1
    0|0
  • Polisin eşi, ailesi şikayeti geri çekmeseydi daha yatardı o. Önce o polis eşinin şikayetini neden, ne karşılığında çektiği ortaya çıkmalı bence.

0|1
    0|0
  • adam sansli dunyanin ustunden gecse adam yine tahliye olcak ah ah bukadar sanslilik bir insana cok azcik bize verilsin

0|1
    0|0
  • Adalet var mı yok mu bilemem ama para gene bir kapiyi daha acti

0|1
    0|0
  • Türkiye'de adalet arama.

0|1
    0|0
  • Adaleti bilmem de ölenle ölünmüyor...

0|0
    0|1
    • 2ay

Niye serbest braktilar saniyosun... ölen kişinin eşine yüklü miktar para verdiler çünkü.. Bukadar basit.. sanki yillarca hapiste yatsa kocasi geri gelecek mi? kadin en mantiklisini yapti çocuklarının geleceğini kurtardı en azindan..

• 2ay

Bu beni m düşüncem değil gerçekler... Sence nasıl çıktı?

• 2ay

Bencede para aldı ama haram para illa çıkar bir yerden

• paran oldu mu ölümü bile satın alırsın

0|1
    0|0
  • Adalet guclunun çikaridir.

0|1
    0|0
  • Kısmet artık ne diyelim.

0|0
    0|1
  • Hayır yok Adalet sadece bir kadın ismi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ülke standartlarına ve babasının parasına baktığımızda çok bile yatmıştır. İşin ilginç tarafı dindar arkadaşlarımız, dindar nesil ve dindar nesil yetiştirenler, camide alkol içiliyor diyenler ayyaş ayyaş araba kullanırken onlarca olay çıkarmış ve en son polis öldüren bu "katile" çıtını çıkarmıyor!

1|0
    0|0
    • 2ay

28 kez trafik cezasi almis 12 kezde kemer takmadan ceza yemis adam tam bir canavar

• 2ay

98 de ehliyetsiz bir trt sanatçısını öldüren ve ceza almadan serbest bırakılan kişinin babası tarafından yönetilen ülkede yaşıyoruz. Sence bu durumlar anormal mi?

• Maalesef Adalet yerini buldu diyorm :@

Türkiye de Hukuk sistemi ;
    Para=Adalet

0|1
    0|0
  • türkiyedeki adalet yerini bulduuu yaşasınn

0|1
    0|0
  • şerefsiz bir ülkeyiz

0|0
    0|0
  • Şu ben para istemem erkek dediğinde karakter olur diyen kızlara gülüyorum artık :)

0|0
    0|0
  • bir süre sonra herkes kendi adaletini başlatacak suçlular ölecek

0|1
    0|0
Yükleniyor...