45 Yıl dayak yedi ve sustu en sonunda eşini öldürdü sizce cezası ne olmalı?

45 Yıl boyunca eşinden dayak yedi hamileyken tüfekle ayağından vuruldu ve eşi yumruk atınca taşla vurduğu eşi öldü, şimdi 45 Yıl cehennem hayatı yaşayıp ceza evine gidiyor... hayat gerçekten çok acı

Güncellemeler:
2ay bu kadın bir ömür acı çekmeye mahkum bırakılacak...
2ay gazetede bugün gördüm resmen insanlık ölmüş...

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Ceza almamali

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu haberi okumuştum iki gün önce.
    İzmir'de olmuştu sanırım.
    Çaresizligin ne menem bir şey olduğunu ancak yaşayan bilir. İnsanın gidecek yerinin olmaması... Ne desek boş. Laiklik diye yirtinanlar, insan aklının mahsulu olan bugünkü hukuk sistemine küfür ediyorlar. Ne tuhaf çelişki...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 45 yıl neden sabretmiş? İlk dayakta çekse gitse, ne katil olurdu ne başka bişey.

0|1
    0|0
  • birileri paraları yüzünden içerden çıksın bu kadıncağız da bir pisik yüzünden bunları çeksin ne diyelim ki..

0|0
    0|0
  • Yani en ağır bir şekilde olmalı uzuldum bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• neden kirkbes yil beklediğini anlamiyorum. eski kafalar iste cahillik buna sebep oluyor. okuyun diyoruz bu yuzden hep.

0|1
    0|0
  • Durum nefsi müdafaa olarak ele alınmalı yani dile kolay 45 yıl dayak yemek eziyet görmek ne demek ya Allah kimseyi böyle bişey yapacak kadar aciz kansız şerefsiz etmesin

0|1
    0|0
  • kim bu?

0|1
    0|0
  • Ceza verilecek bir durum göremiyorum ben.

0|1
    0|0
  • Suçlu arıyorsak gözlerimizi adalet sistemine çevirmeliyiz kadınına sahip çıkamayan devlete.

0|1
    0|0
  • adalet yokkı hz omer nerdesın r. anh

0|0
    0|0
  • Benim annemde babami oldurdü evlendikten 25 yil sonra sanirim yazindaki kadinla ayni kaderi paylaşiyorlar uzuldüm ama oldurmek yanliş :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...