Türk kizlari neden dunyada birtek siz varmissiniz gibi davraniyorsunuz?

anlayamadigim su turk kizlari neden boyle nasil diceksiniz soyle bir erkek kendisiyle sadece muhabbet edip arkadas olmak icin konussa bile ayyy bana asiliyo musun gibi davranislar yuzune gozune kalem surunce kendini dunya guzeli sananlar evet kiz dedigin nazli olur fakat turk kizlari dunyada sadece kendileri varmis gibi davraniyorlar nesil zaten bozulduda konu bu degil ama bircok benzer soru var burda rus kizlariyla evlenir misin diye turk kizlari biraz kendinize bir bakin dusunun neden turk erkekleri rus kizlari bukadar seviyor nesini seviyor kibarlar karsidaki insana hayir bile dese kirmiyorlar 2 cocugu olan kadinlarin hic cocuk yapmamis gibi vucutlari var spor yapiyorlar siz neden yapmiyorsunuz turk kizlari evlendikten sonra kilo ustune kilo sosyal hayatiniz yook cafelerde omur gecmez snap gibi insta gibi falan filan olaylarini birakin artik hayata donun kisacasi soru su neden boylesiniz insani tarafiniz neden yok neden insanalri tersleyip kalp kiriyorsunuz su burnunuz havadan insin artik sevin saygi gosterin kendinizden nfret ettirmeyin erkelere sahip cikin muhabbet etmekden hic bir zarar gelmeeeeeezz konusun hayata dair biseyler paylasin ekonomiden konusun elinizde telefon sosyal medyada su kadar takipci su clup a gittim birakin artik bunlari lutfen konu hakkindaki cevaplari bekliyorum

Güncellemeler:
abazalikla hic alakasi yok. Benim bahsettigim bambaska seyler degil bastirilmis toplum oldugumuz icin hersey cook yanlismis gibi geliyor surekli batililasiyoruz ama nedense hic iyi seylerini almiyoruz erkek kiz hic fark etmez. Herkesin elinde telefon muhabbet yok sosyal uygulamari insanlardan daha cok sever olduk.

0|0
56

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...