Türk kizlari neden dunyada birtek siz varmissiniz gibi davraniyorsunuz?

anlayamadigim su turk kizlari neden boyle nasil diceksiniz soyle bir erkek kendisiyle sadece muhabbet edip arkadas olmak icin konussa bile ayyy bana asiliyo musun gibi davranislar yuzune gozune kalem surunce kendini dunya guzeli sananlar evet kiz dedigin nazli olur fakat turk kizlari dunyada sadece kendileri varmis gibi davraniyorlar nesil zaten bozulduda konu bu degil ama bircok benzer soru var burda rus kizlariyla evlenir misin diye turk kizlari biraz kendinize bir bakin dusunun neden turk erkekleri rus kizlari bukadar seviyor nesini seviyor kibarlar karsidaki insana hayir bile dese kirmiyorlar 2 cocugu olan kadinlarin hic cocuk yapmamis gibi vucutlari var spor yapiyorlar siz neden yapmiyorsunuz turk kizlari evlendikten sonra kilo ustune kilo sosyal hayatiniz yook cafelerde omur gecmez snap gibi insta gibi falan filan olaylarini birakin artik hayata donun kisacasi soru su neden boylesiniz insani tarafiniz neden yok neden insanalri tersleyip kalp kiriyorsunuz su burnunuz havadan insin artik sevin saygi gosterin kendinizden nfret ettirmeyin erkelere sahip cikin muhabbet etmekden hic bir zarar gelmeeeeeezz konusun hayata dair biseyler paylasin ekonomiden konusun elinizde telefon sosyal medyada su kadar takipci su clup a gittim birakin artik bunlari lutfen konu hakkindaki cevaplari bekliyorum

Güncellemeler:
2ay abazalikla hic alakasi yok. Benim bahsettigim bambaska seyler degil bastirilmis toplum oldugumuz icin hersey cook yanlismis gibi geliyor surekli batililasiyoruz ama nedense hic iyi seylerini almiyoruz erkek kiz hic fark etmez. Herkesin elinde telefon muhabbet yok sosyal uygulamari insanlardan daha cok sever olduk.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• anlattıklarının hepsi çok güzel şeyler de herkes ile konuşan basit oluyor birine kibarca olmaz diosun ama bana mı olmaz dio arkadaş kanka diosun iki gün sonra kendine yer yapmaya calisio herkesle aran iyi olsa boncuk dağıtion deniliyor köşeye çekil sen ağırdan satiosun deniliyor siz normalsiniz de biz de mi anormallik var. d

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebi Biz Türk erkekleri

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk erkeklerin abazanlıklarından oluyor hep bunlar. Fazla düşüyorlar kızların üstüne haliyle kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar. Rusya'ya hiç gitmedim ama Belarus dakiklerde Rus ve erkekler kadınlara hiçde Türk'ler gibi davranmıyor orda kadınlar çalışıyor. Adamların çoğu evdeler. Ve bir ortamda kadın bir erkeği beğeniyorsa tavlamaya çalışıyor. Bu Türkiye'nin tam tersi. Burda adamlar koşuyor kadının peşinden durum malum. Sonuç olarak Türkiye'nin etnik kültüründen dolayı.

0|0
    0|0
  • günün birinde (ırkı fark etmez) bir kadından kız çocuğun olduğunda onu kendi doğrularınla yetiştirirsen uzun vadede türk kızları neden reröre sorunu çözülür. çocuğu şımarık yetiştirirsen şımarık olur kadın erkek fark etmiyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

güzel güncelleme

• 2ay

o değil de uzaktan bakınca manyak gibi durmadığın için cidden haksızlığa uğruyor olabilirsin :D

• 2ay

allah bilir. Kendimi övmeye gerek yok yaşadıklarım bana kalsın ama cidden samimiyetsizleşiyoruz. Burdan bütün bayanlara bütün erkeklere sesleniyorum.(Ama özellikle bayanlara) Artık araba çok para lüks yerine küçük ufak şeylerden mutlu olmayı bilelim çok pahallı hediyeler yerine size verilen bir misket veya taş (tek taş değil) :) sizleri mutlu edebilsin herşey reklam lüks değil evet müslüman en iyisine layık ama yaşamızı monotonlaştırmayalım bu tarz şeylerle

• Keşke genel konuşmasaymışsın biz zaten muhabbet ediyoruz o muhabbeti arkadaşça ediyoruz ama siz bazı erkekler bana yüz veriyo yok bu yollu falan gibi işlere giriyorsunuz niyetiniz çoğunun başka bu devirde öyle normal niyetli insanlar çok kalmadığı için bazılarımızın böyle davranması normal, he direk havalı kaprisli kızlar var onları biliyorum çevrendede var onlar biraz ruh hastası

0|0
    0|1
    • 2ay

evet en buyuk skinti bir erkegin yaninda bir bayan ya da bir bayanin yaninda bir erkek gorunce aa bu kesin soyle boyle bak alakasi yok soylediklerininizin yarisinda haklisiniz fakat bu abazalik durumlarini biraz biz kendi kendimize yapiyoruz ben gavur zihniyetli bir insan degilim fakat hep bastirilmis toplum olarak yasiyoruz aaaa bak kizlarla geziyo aaa oglanlarla geziyor bu yanlis bir dusunce bu gelecek cocuklarimizada yansiyor ve ozguven dusuklugi sagliyor hem ikili iliskilerde hemde normal hayatta

• 2ay

Evet bu yorumunuzu tümüyle haklı buluyorum benimde çok yakın bir arkadaşım var erkek bizi kim görse sevgili sanar ama değiliz biz kendimizi bildikten sonra ben sakınca görmüyorum bunlarda

• 2ay

haklısınız hayatda herşey olmalı arkadaş dost sırdaş falan filan

• Turklerin degisik kulturunden..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• abaza gibi bütün kızlara yavşıyorsunuz tabi öyle olurlar

0|0
    0|1
  • Helal.

0|1
    0|0
  • bizim milletin kanı cok bozuldu hepimizin derdi aynı rusyaya hadın

0|0
    0|1
  • Birilerine laf atmadan önce şu mide bulandirici Türkçe'ni düzelt evvela. Çocuğum, nokta ve virgül gibi şeylerden hiç mi haberin yok senin?

0|0
    0|1
    • 2ay

virgülsüz anlayamadınız mı yazıyı

• 2ay

25 yaşındaki ergene bak hele

• 2ay

sen kendine bak senin yaşın kadar ülke gördüm savaşa girip çıktım senin gibi kara cahillerle uğraşamam senin yaşamadığın herşeyi yaşadım emin ol bana en son gittiğin yeri söyler misin

• Dünyada türk kızlarından daha has kızlar olmadığı için

0|0
    0|1
Yükleniyor...