Kapat

Asyalılara benziyoruz çünkü genelde siyah saçlı siyah gözlü ve orta boyluyuz diyen bir arkadaş vardı :) ?

İtalyanlar, Fransızlar, İspanyollar ve Portekizliler de genellikle siyah saçlı, siyah gözlü ve orta boylu. O halde onlarda mı Asyalılara benziyorlar?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ırkın ne önemi var? bir gün diyojen üst üste yığılmış kemikleri karıştırırken bulur büyük iskender, sorar: ne yapıyorsun?
    diyojen: babanızın kemiklerini arıyorum, hangisi kölelere, hangisi babanıza ait kestiremiyorum. der. o yüzden uzaklaşalım bu sığ düşüncelerden

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece CengizHan'ın 16 milyon torunu var doğal :D

0|0
    0|0
    • İspanyollar da mı Asyalı? Hiç sanmam.

• İşte sadece Asya insanına özgün özellikler değil bunlar. Ben de o zaman derim ki ben bir şahine benziyorum çünkü benim de iki gözüm, iki kulağım, iki bacağım, bir burnum, bir de ağzım var.

• siyah göz rengi yok

0|0
    0|0
  • biz ülke olarak çok karışık bir milletiz. Herkese benzer insanımız mevcut. Çekik gözlüler kısa boylular esmerler beyazlar renkli gözlüler. Dünya üzerinde başka hiçbir ülkede bulamayacağınız kadar karışım mevcut ülkemizde.

0|0
    0|0
    • Amerika?

• Ben Müslümanlığa saygı duyarım ama Müslüman değilim ki. Agnostiğim ben. Sonuçta bütün canlılar tek bir mikroorganizmadan evrilmedik mi?

• bu da sadece bir tahminden öteye gidemez. Kesin olarak şöyle ya da böyle oldu diyemeyiz.

• Yok onlara biz kaldığımız için onlar bize benziyorlar :D

0|0
    0|0
    • Anlamadım.

• Neyse dostum dikkat et kendine :)

• 😊😊

Yükleniyor...