Evlenmek mi aileden ayrı yaşamak mı? Hangisi daha cazip?

Hangi yaştan sonra aileden ayrı yaşamayı düşünürsünüz? Bence üniversite bittikten sonra eve geri dönmenin anlamı yok.

0|2
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok git geldeym ewlililkmi yanlızlıkmi bir yanda mandira filozofu bir yanda ewde sıcak ve gürültülü derdi hiç bitmeyen ama tatlımı acımı işte oy kocaman bir ewlilik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlenip ailesiyle yaşayanlar da var.. Evlenmeyip aileyle beraber yaşayanlar da var. Evlenip aileden ayrı yaşayanlar da var. Ha, eğer aileden ayrılmak isteniyor ve evlenmekten başka bir çözüm bulunamıyorsa o zaman dans! Renk! 😂

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• uni'den sonra 1 yil yasadim ailemle cok seviyorum kendilerini ama cidden sıkıntı sonra isyan bayragini acip ayrildim yaptigim en dogru seylerden biriydi..

1|0
    0|0
    • 2ay

Iyi yapmışsın. Aileyle yaşamak çocuk yerine konmak ağır geliyor insana

• 2ay

bir gece eve 5'de geldim annem camda beklio beni dedim bitti bu kadar gorusuruz ve hemen ev buldum ciktim:))

• ikisi çok farklı , evlilikte olayaya caziplik açısından bakılmaz.. kendine şunu sor , hangisinie kendini hazır hissediyorsan o , ayrı yaşayarak kendi olanaklarını isteklerini yaşarsın , ama evlilik seni ayrı ciddi bir sorumluluk verir.. mezun olduğunda bunu kendince düşünür sağlıklı kararı o zaman verirsin.. şu an erken

0|0
    0|0
  • 30 yaşından sonra evi ayırdım.. çok geç kalmışım.. ama yine de o kavgaları özlüyorum bazen..

1|0
    0|0
  • evlenmek :D

0|0
    1|0
  • Evlenmek tabiki de

0|0
    1|0
  • doğru insanı bulduğunda tabiiki evlenmek.

0|0
    1|0
  • her ıkısınıde yasadım sen tekmı yasıyorsun

0|0
    0|0
  • ayri yasamak evlilik aski oldurur senide bitirir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayrı yasamak

2|0
    0|0
  • Duruma gore iyi bir esle evlenmek iyidir ama bekarsa aileyle anlasamiyosa atri yasamasi en iyi olanidir bence tatlim

1|0
    0|0
  • evlenmek

1|0
    1|0
  • Evlendikten sonra

1|0
    1|0
  • bu aralar ayrılabilirim sjssj belli olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...