Türkiye de Yeni Nesil Kadınlar Çok mu Paragöz?

Kızlara bakıyorum evleneceği insana ev senin mi kiralık mı araban var mı hangi model falan aylık para geliri en kötü 6-7 bin olacak :D Bakıyorum dışarıda ofiste gittiğim heryerde hatta bu sitede bile kadın arkadaşlar parayla yatıp parayla kalkıyor :) zengin olsun paralı olsun malı mülkü olsun falan filan... Sanırım bizim kadın milletinde para hayatlarının en büyük anlamı olmuş.. ne diyonuz bu konuda :D?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Demem o ki, arz talep meselesi.. Erkekler daha dolgun meme, dudak, daha ince bel, daha çıkkın popo, daha bakımlı, daha güzel vs vs vs... aradıkça arz kümesindeki kızların taleplerinde de doğru orantılı olarak artış olmalıdır.. "Abi walla bize gelişi bu" 😂😂😂

0|1
    0|0
    • 2ay

yani orasıda var tabi :D

En İyi Erkek Görüşü

• ee İstanbul'da bir evin kirası en kötü 1000-1500 tl civarı ee gidip de düşük semtte oturmak olmaz 2000-2500 tl en az kira o evin faturaları var arabaların benzini var İstanbul'da lüks yaşamak en az 6 binde başlıyor lüksten kastım da şu =D hani her hafta sonu ymeeğe çıkarsın her gün işe arabayla gidersin kadnın da erkeğinde arabası olur tamam işte al sana lüks kendini sıkarak yaşamak 3-4 binden başlıyor geççim zor e şimdi gidip askeri ücret le çalışan biriyle evlensen kadın sıkıntı çekcek istemiyor diyor en azından 3 bin tl maaşı olan biriyle evleneyim de bende 2 bin alyorum rahat ederiz diye düşünüyorlar mantıklıda düşünüyorlar

0|1
    0|0
    • 2ay

2500 tl kiraya vereceğime ev alırım kızsız kalır banyoda takılırım hacım boşversene sen :D :D ajkçsfaklasda

• 2ay

=D mantıklı zaten evliliğe o yüzden sıcak gözle bakmıyorum =D

Kızlar Ne Diyor 2

• Maddiyatın ön plana çıktığı bir çağda, ne bekliyorsun?

0|1
    0|0
    • 2ay

bişey beklemiyorum sadece bir soru :)

• bence aileden kaynaklanan bir sorunun mesela bir kadın görmediklerini ister ayrıca neden zengin kadınlarda yok çünkü herşeye sahipler

0|1
    0|0
    • 2ay

kadın görmediği herşeyi isterse evleneceği erkek yanmıştır o zaman

• 2ay

ben mutluluğumu bir erkeğe bağlayan biri değilim arkadaşlarım ailem dünyamı yeterince değiştiriyor

• 2ay

anladım teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Gösteriş düşkünü olan bir millet haline geldik maalesef. Ama bu sadece kızlarda değil erkeklerdede var. Herkes çok param olsun, gösteriş yapayım diye uğraşıyor. Böyle olmayanlarda var tabi yok değil.

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen biraderim katılıyorum

• Çocuklarına paradan başka hiçbir şey veremeden çocuk büyüten ebeveynlerden türeyenlerden, ne bekliyorsun ki başka?

0|1
    0|0
  • evett

0|1
    0|0
  • harbiden böyle, ''sevgin yeter bana'' diyen hanım efendiler nerde ya

0|1
    0|0
    • 2ay

o güzel bayanlar tarihte kaldı be hacım

Yükleniyor...