Gece yorgun ve uykusuz yola ciktim cok kotu kaza yaptim basina gelenler oldumu boyle?

Sitede oyalaniyodum ara ara bakiyodum bide mesaj atiyodum o ara iyiydi sonra telefonu attim kenara yola odaklandim eve 6 km yol kala sarampole girip duvara carpmisim kafami vurdugumda uyandim cok diikat edin arkadaslar uykusuz yola cikmayin ya da cikarsaniz o uykuyu dagitin bir sekilde petrolde lavaboya gittim ama bisey icmedim yuzumu yikamadim hatalar arkaa arkaya iste uykusuz cikmamak en iyisi diye dusunuyorum artik bide goz acik beyin mi uyur bu durumlarda?

Güncellemeler:
1ay Kafama takilan sey kaza yapmadan agorlastigimi fark ettim aslinda ama neden durup bir ayilmak istemedim beyin mi uyuyo mu gozlerden once

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• gecmis olsun. benim basima gelmedi. :l

0|0
    0|0
    • 1ay

Gelmedsin ama ozellikle duz yol daha kotu o kadar viraji gectim duz yolda daldim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• oha gecmiş olsun :/

0|0
    0|0
  • Allah beterinden korumus

0|0
    0|0
    • 1ay

Verilmis sadakam varmis indim baktim alnim kaniyo bilincim yerinde idi arabaya baktim cok sukur dedim bu halime beterin beteri var

• Benim basima gelmedi

0|0
    0|0
    • 1ay

Gelmesin zaten ama hep aklinda olsun yalnizsan ve uykusuzsan ozellikle safak saatlerinde biseylerle oyalanmak sartmis sitede arada yorum atiyoken falan iyiydi sonra dalmisim iste

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...