İlerde çocuğunuz olduğun'da size sorsa ki anne, baba ben nasıl oldum diye nasıl bir açıklama yaparsınız😊?

İlerde çocuğunuz olduğun'da size sorsa ki anne,baba ben nasıl oldum diye nasıl bir açıklama yaparsınız😊?

ilerde evlendiğiniz'de çocuğunuz size sorsa ben nasıl oldum anne, baba dese nasıl bir açıklama yaparsınız çocuğunuza?
Malum bir gün hepimizin başina gelecek bu sorular.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• biz babanla birbirimizi çok sevdik işte sonra sen doğdun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yani en mantıklısını demiş bazıları, biz birbirimizi çok sevdik ve sen doğdun. İki kişi birbirini severse, çocuk sahibi olabilir. deriz. :D Sonra da kendisi birini sevince, biz birbirimizi çok seviyoruz ama niye çocuğumuz olmadı hâlâ derse... :D Al işte, yalan çıkar ortaya. :D

1|0
    0|0
  • zor bir durum yani
    nasıl anlatmak gerek yani
    bu durumda cocuk psikolojisini okumam lazım önce:)

1|0
    0|0
  • ağaçlarda meyve nasıloluşuyorsa sende bizim meyvemiz olarak dünyaya geldin daha derine inecek olursa annenı çok sevdım oda benı çok sevdı o kadar çok sevdık kı bırbırımızı sen doğdun =)

1|0
    0|0
  • internetten aldık derim

1|0
    0|0
  • Annenle birbirimizi çok seviyorduk Allahta bize seni gönderdi Annenin karnında büyüdün derdim😎

1|0
    0|0
  • Bir gün döller arasında bir yarışma düzenlendi.
    O yarışı sen kazandım evladım, birinci oldun. :P

1|0
    0|0
  • Yaşına göre değişir anlatım şeklim Şu an tabiki nasil anlatırım kestiremiyorum ama düzgün ve anlayabileceği bir yolla anlatirim durumu

1|0
    0|0
  • kaç yaşındaki çocuktan bahsediyoruz. yaşına göre anlayabileceği kadarı anlatılır. Ama 5 yaşında gelmiş çocuğa tümüyle anlatılabilir

1|0
    0|0
  • Anne ne sor kızım o doğurdu seni derdim 😅😅

1|0
    0|0
  • Allahin hikmeti yavrum :) :D

Şaka bir yana oturur biyoloji anlatırdım. Nasıl coxuklastirabilirim bilmiyorum, ama üremenin ne olduğunu öğretirdim.

Bir de şöyle bir şey günümüz çağında çocuklar bizden erken öğreniyor ve ihtiyaç duymuyorlar bu tarz şeyler için.

0|0
    0|0
  • Sizi leylekler getirdi derdim. Büyüdüklerinde zaten herşeyi anlicaklar çocuklara laf anlatamazsınız neden niye niçin neden neden neden off 😂

1|0
    1|0
  • Kazayla derim.

1|0
    0|0
  • Annen çok yaramazdı evladım derim

1|0
    0|0
  • bu çağda artık bu sorulara gerek kalmıyorki internet eryer cepte tablette bilgisayarda tv de...

1|0
    0|0
  • Yüzyılın yalanı... Leylekler getirdi :) :)

1|0
    0|0
  • evett var

1|0
    0|0
  • Bilimsel olarak açıklardım zaten öğrenecek lafı döndürmeye gerek yok...

1|0
    0|0
  • "Kaza kurbanıydın yavrum" derdim :/

1|0
    0|0
  • Zaten soracak 😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bilimsel aciklarim melekmis leylekmis oyle zirvalarla cocugumu kandirmam

1|0
    0|0