Otostop çekmek tehlikeli mi sizce?

Otostop çekmek tehlikeli mi sizce ?

1|1
25|17

En İyi Kız Görüşü

• Yürümekte tehlikeli, otostop çekmekte.. Hatta parmak arası terlik giymek, etek giymek, azcık yakası açık tişört giymek, türban takmak, sakız çiğnemek, dışarıda dolaşırken etrafına bakmak.. Bunların hepsi ülkemizde bir hayli tehlikeli yoksa tecavüz ederler..

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dinle adam olunsaydı şu en gelişmiş toplum biz olurduk.
    Geçen aylarda bizzat şahit olduğum bir şeyi paylaşmak istiyorum. Yurtta kaldığımda bir arkadaş vardı. Samimi söylüyorum 5 vakit namazını kılan Kuran okuyan bir çocuk. Bir gün ben de net telefonunu kullanabilir miyim dedi verdim bende. Dışarı çıkıp sigara içmeye gittim. Geri döndüm telefonumu elime aldım geçmiş baktım. Google geçmişinde "tecavüz sahneleri" ni gördüm. Artık ne düşünülmesi gerektiğini bile bilmiyorum.

0|2
    0|0
    • 1ay

Yok artık cidden mi :o

• 1ay

Yahu tecavüz bir de ya, bu insanın içinde bu varsa kimin içinde neler vardır bilmek mümkün değil.

• 1ay

İşte her namaz kılana çok masum gözüyle bakıyorlar ya...

Kızlar Ne Diyor 24

• Otostop çekmek tehlikelidir, araba sahibinin dini, dili, ırkı ne olursa olsun tehlikelidir. Aynada dua asılı diye o şahıs peygamber olmuyor. ya da o şahıs sapık çıktı diye bütün müslüman erkekler sapık olmuyor. Benim babam göğsüne kadar sakallı abdestli namazlı bir insan, onca kadınla muhatap olmuşluğu vardır arabasına binen de olmuştur dükkânına giren de, bir tanesinin rahatsız olduğunu görmedim. İnsanlık meselesi.

1|2
    0|0
  • Bu profilin gerçekliğini sorgulamak lazım. Malum her yerde mantar gibi provokatörler.. Güzel bakımlı bir kız resmi koy profile.. Saçma bir hareket yapsın bir de bunu anlatsın.. sonra insanlar da hakettiği cevabı versin.. falan mı? bana saçma geldi.. böyle bir kız böyle bir hareket yapmaz..

0|1
    0|0
  • Tehlikeli kelimesi hafif kalır anlatılana göre. Üniversiteye gitmek için yapmışlığım var, hiçbir tehlikesini görmemiştim o zamanlar.

0|1
    0|0
  • Tabiki tehlikeli hiç tanımadığın bir insana nasıl güvenebilirsin ki. Bu otostop işlerini ben çok saçma buluyorum. Hiç param yoksa yakınımdan birinden para ister öyle giderim. Adamın yaptığı kesinlikle haklı görülemez ama kızın da bu riski bilerek iş yapması gerekiyodu

0|0
    0|0
  • Kızda belliki yarım akıllıymış, tanımadıgı birinin arabasına binerek zaten karşısındaki kişiye karakteri hakkında gayet açıklayıcı oluyor. Yobaz değilim sadece mantıken bakıyorum.. Haketmiş açık ve net. Bu da ona ders olsun.

1|1
    1|0
  • Kesinlikle tehlikeli. Yalnızken hele ölüme en yakın olunan durumlardan biri

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir şey yapmışsın binerek tebrik ediyoruz 👏

0|0
    3|0
  • tehlikeli çünkü iyi insanlar durmuyor

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tehlikeli tabi ki. 😱

0|0
    0|0
  • Bu devirde kimseye güvenilmez kaldı ki arabasına binip gidiceksin öyle mi? Akıllara zarar valla.

0|1
    0|0
  • Tehlikeli tabii ki de

0|0
    0|0
  • Asla çekmem

0|0
    0|0
  • tehlıkelı tabı

0|0
    0|0
  • Tehlikeli, kimin ne olduğu belli değil

0|0
    0|0
  • Bizim okulda 1 grup 1 yıl otostopla eve gitti hala bişey olmadı :D ama bence tehlikeli

0|0
    0|0
  • Tabiki tehlikeli

0|0
    0|0
  • Tehlikeli

0|0
    0|0
  • Evet tehlikeli

0|0
    0|0
  • Şahsen ben güvenip aracıma kimseyi almam

0|0
    0|0
  • Teksen tehlikeli

0|0
    0|0
  • Böbrekleri seven insan otostop çekmez

1|0
    0|0
  • Cok tehlikee

0|0
    0|0
  • kızsan tehlikeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dıştan baksan insan ama fırsatını bulduğunda anında hayvanlaşan bir toplum bu bizimkisi. Suratına bakarsın nur akıyor.. Hacı dede diye elini bile öpersin. Bakmışsın adam torununu tacizden gazetelere manşet olmuş. Adam oğlunu evlendirip askere yollamış anadolunun şirin bir köyünde.. Gelin evden çıkmaz eşinin dönüşünü bekler.. O arada karnındaki bebeğin sahibinin kayınpederi olduğu anlaşılır... Bu örnekler saymakla bitmez. Bu sorunlar sadece erkeklere mahsus değil tabii. kadınların da farklı durumları var.

0|0
    0|0
  • ne otostop çekerim
    nede bir araca bindigimde tanımadıgım kişiye hayatımı anlatırım yani

0|1
    0|0
  • insanlık suçu..

0|0
    0|0
  • dünyanın her yerinde risk taşıyor.. türkiye'ye özel değil bu durum... hiç tanımadığın birinin arabasına biniyorsun... afedersin.. otune guvenmıyorsan bınmeyteceksin

0|0
    0|0
  • Tanimadigi birinin aracina binmek hata zaten.

0|0
    0|0
  • Manisaya giden tüm yolları biliyomuymuş

0|0
    0|0
  • Vlha kızları gectim erkeklere bile sulanır tırcılar özellikle 😂

2|0
    0|0
  • evet kötü birine denk gelirseniz. taciz ve tecavüz edene denk gelebilirsin :D geyde olabilir bis*xsüelde olabilir :D

0|0
    0|0
  • Erkek halimle otostop çekmekte tereddüt ediyorum gerisini var sen düşün.

0|1
    0|0
  • bence tehlıkelı

0|0
    0|0
  • Türkiye'de evet. Bayan için zor erkek için bile tehlikeli.

0|0
    0|0
  • O kişi seni alıyorsa şayet bir bit yeniği olur illaki bedava seyahat diye asla otostop çekmem.

0|0
    0|0
  • manyakmisniz bilmediginiz arabaya biniyorsunuz allah korusun

0|0
    0|0
  • Kadınsan otostop çekmen Mantıklı değil.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • bence yararlı , güzel ve heyecanlı bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...