Kızlar, Sizce benim özel hayatıma yapılan bu müdahale ne kadar ahlaklı?

2006 yılında lise sondayım. Yakışıklı ilgi çeken çok şükür ekonomik durumu yerinde birisiyim. Elimden geldiğince ahlaklı olmaya da çalışıyorum, kötü alışkanlığım yok, metalara göre statü farklarını tanımıyorum, kadınlara saygı duyuyorum paralı sekse karşıyım falan. Batı kültürünü benimsemişim, bir ayağım Amsterdam'da, dans etmeyi cinsiyet gözetmesizin bir özgürleşme aracı olarak görüyorum...

Güncellemeler:
2ay Her şey okulun popüler çocuğunun sevdiği kızın bana aşık olmasıyla başlıyor. Bunun üzerine şiddet ve mobbinge maruz kalmaya başlıyorum. O dönem ki kız arkadaşıma bakire diye el sürmüyorum gelecekte sıkıntı yaşamasın diye, tabi yaşım itibariyle hormonlarım da tavan yapmış durumda. Bir gün Msn'den bir kız ekliyor. Konuşuyoruz falan cameradan soyunmaya başlıyor. Benimde soyunmamı istiyor. Kabul etmiyorum. O zaman bir dans et diyor. Bende üzerimde sweetshirti çıkartıp tshirtimle dans ediyorum.
2ay Tabi olay splitcammiş. Olaydan birgün sonra olayı kaydeden şerefsiz benden kontör istiyor, bende çocuğu bir güzel dövüyorum. Bunun üzerine video okulda yayılıyor. Tabi her zamanki gibi tacizci haklı, tacize uğrayan kişi haksız duruma geçiyor. 2 3 hoplayıp zıplayıp dans etmek Türk kültüründe bir insanı küçük düşürüyormuş. Hoşgörü anlayışımızın sınırlarını anlayın

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki ahlaklı degil dans etmissin ya da daha ne yaptin bilmiyorum bunun karsiliginda maddi talep şantaja giriyor senin acindan küçük düşecek bir sey de yok izleten ve merakla izleyip sanki bir b. k varmis gibi eglenen insanlarin ayibi maalesef toplum için de bilinc yapisi yerlerde sürünen zavallı insan kayniyor isin kötüsü bu durumlarının farkin da bile degiller sen boşver

0|0
    0|0
    • 2ay

Nefret, ayrımcılık, maddiyatçılık, şiddet, boş inançlar ve hırslar malesef bebeklikten itibaren teknoloji ve bilinçsiz aileler tarafından kafamıza kodlanıyor. Tabuları, önyargıları olan ahlakı 2 bacak arasında sanan bireyler, bilim sanat edebiyat yapamıyor. Zaten kapitalizmin bize kod'ladığı şey bu değil mi? Üretme, tüket. Zor kazan, kolay harca

• Tabii ki ahlaklı değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanki bir suç işlemişim gibi insanlar uzaklaşıyor benden. O çocuğu da mahkemeye vermiyorum Allah'a havale edip sicili bozulmasın diye. Aradan 10 yıl geçti bilinçaltıma attığım bu durumla ilk defa yüzleşiyorum. Belirli periyotlarda olay aklıma gelip kendimden iğreniyordum, kendimi suçlayarak. İnsanları olgunlaştıran zaman değil yaşadığı tecrübeler. Olaydan sonra kendimi hiç bozmadım ve hep iyi birisi olmaya çalışıyorum. Kötülüklerinin karşılığının iyilik olduğunu ve insanların erdemli olması gerektiğine inanıyorum. Çünkü karşımızdaki insana yaptığımız en ufak bir kötülük o insanın bilinçaltının yıkılmasına sebebiyet verebilir. Özel hayatlarıyla yargılanan bütün insanların iç huzurlarını bulmaları dileğiyle.

Yükleniyor...