680 binlik gelinliğiyle hem ağlarım hem giderim diyen gelinin düğününden siz de ister misiniz?

Slovakya'da yaşayan çift yememiş içmemiş herkesi kıskandıracak bir düğün organize etmiş. Kıskanma zenginlikten gerçi, güzellikten değil :)
680binlik gelinliğiyle hem ağlarım hem giderim diyen gelinin düğününden siz de ister misiniz?Gelin kına gecesine tepeden tırnağa euro ile çıkınca düğünün nasıl olacağını millet zaten anlamıştır :)
Ne dersiniz? Böyle bir düğününüz olsun ister miydiniz?

7|2
126|87

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla abartıya gerek Yok bu para değilde inci gibi takıların üzerinde parladığı güzelliğine güzellik katan bir gümüş Bile olabilir , kıskandırmak istersem bu onun neşesi olabilir ya da kurguladığımız çok güzel kareografi ile bir dans ve devamında eğlenceli müziklerle sıra gelen espirili cilveleşmeler , millet hem ne bu aşk? Demeli , hem en az bizim kadar eğlenmekten sarhoş olmalı hemde bir o kadar ortamdan şıklığınıza uyumunuzu düşünüp iç geçirmeli böyle olduğunda daha çok kıskanacaklarına ve özeneceklerine eminim parayla olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• "İstemem görüntü kirliliği resmen hayvan gibiler." böyle bir yorumu görünce şok oldum. Adamların parası var harcıyor kime ne? Evlenen insanların arkasından onlarla alay etmek aşağlıkca gerçekten. Her kes bütçesine göre gelinlik alır. 50tlyedevar 6binede 500binede. Bu kimsenin ağalanmasına yol açmamalı. Yok yemişler şey yapmamışlar falan. Ayıp harbi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 86

• Lüzum yok! Düğünleri sevmem, düğünlere harcanan parayı ise aptallık olarak görürüm.

2|0
    0|0
  • Hayır.. Bir sosyalist olarak dünya da bu kadar sömürü ve aç insan varken asla katılmam bu tür rezilliklere.

1|0
    0|0
  • yememiş içmemişi bu olsa yemişi nasıl olcak mq😁😁😁😁

1|1
    0|0
  • ağırlığınca altın istemişse demek..

1|0
    0|0
  • ben sakin sessizce gürültü yapmadan derinden evlenmek istiyorum:)
    olursa

0|1
    0|0
  • cifte yememis icmemis diyolar aslinda bunlar yiyip yiyip sicmamis baksana hallerine ha gelinlige gelincede o kadar para vermek mantıksız

2|1
    0|0
  • Ya bok gibi param olsada okadar gelinliğe para verecek kadar salak değilim kimse kusura bakmasın.

0|0
    0|0
  • bir gelinliğe o parayı vereceksem içinde gelini (ortalama rus manken gibi bişey), full çeyiz göçek hatta tapulu evinde dahil olması lazım düğünü ben yaparım bak o dahil değil bu ney leeaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Kadının iç acilari

0|0
    0|0
  • Bu neyin kafası ajns

0|0
    0|0
  • Düğün istemem. Bence çok gereksiz birşey

0|0
    0|0
  • cehennm yolu gibi :D

0|0
    0|0
  • Öyle düğün yap gerdek gecesi fiyasko olsun 😂

1|1
    0|0
  • Para ile güzellik olmuyormuş hakkaten

0|1
    0|0
  • yememiş içmemiş mi?

bunlardan birinin tek öğünüyle ben afrikadaki açlığı bitirrim :D

3|0
    0|0
  • Düğünümde mümkün olduğunca az insan isterim. Böyle düğünler iğrenç geliyo bana. Evleniyoz mu şov mu yapıyoz AMEKE.

0|0
    0|0
  • kadın sırf daha fazla euro ve altın asılabilmesi icin yuzey alanını genişletmiş... işte bu ticaret kafası

0|1
    0|0
  • 49 liraya da gelinlik var önemli olan içindeki ,5 liralık tişört süper bir vücutta 1 trilyonluk tişörtten iyi durur

1|0
    0|2
  • O kadar para takana kadar kulce altin koysalardi daha saaa saaali olurdu arti bu kadin o kadar parayi haketmiyo zaten gisteriside sevmem

0|0
    0|0
  • Laaan bizim burda o paraya 10 daireli inşaat biter :D yaklaşık kendi kadarda kazandırır :D

1|1
    0|0
  • Bunlar da Slovak tipi yok 😳

0|0
    0|0
  • O kadar pahalı gelinlik olsa karıyı camdan atar gelinliği alır yunan adalarına kaçardım.

0|0
    0|0
  • Böyle bir düğün kim istemezki bol takı bol para

0|0
    0|0
  • iyi ki yememiş içmemişler
    ya yiyip içselerdi ne olurdu

0|1
    0|0
  • B. kunu çıkarmamak lazım sonuçta bir gecelik şey

0|0
    0|0
  • Gereksiz. Göstermek için mi evleniyorlar

0|0
    0|0
  • Önünde bir defa oluyor

0|0
    0|0
  • Vay be isterdik istenmez mi 😁

0|0
    0|0
  • Ben sırf görgüsüzlük olmasın diye evlenmiycem

1|0
    0|0
  • Kadinin ustunde o paralari gorunce aklima nedense kurbanda 7 kisinin ortak girdigi tosun geldi 😄

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 125

• Yememiş içmemiş mi :P Bence gereksiz. Nikah yeterli. Düğüne harcayacağım parayla Dünya turuna çıkarım :D

1|0
    0|0
  • Yazık!
    Gösteriş meraklısı olmaya ne gerek.. savrulacak bu kadar parası varsa birinin bunu en iyi göstereceği yer sosyal hizmetler sağlayan VE ihtiyaç sahipleri için uğrasan kişi ya da kurumlara bağışlamaları Emin'im onların düğününden cok konuşulurdu.. sadec bir nikah ohh misss.. yeryüzünde cok fazla ihtiyaç sahibi insan varken hatta çocuklar bu şatafat fazla bence

0|0
    0|0
  • Adama göre kadın olmuş o yüzden o paraya bu gelin demeyin beyler. Adamda bir brad pit değil sonuçta :) ;P

0|0
    0|0
  • Bu kadını kıskanmak? Asla 😂 😂 😂

1|0
    0|0
  • hiç yememiş içmemiş gibi değiller valla maşallahları var ikisinin de gayet yemişler :D

1|0
    0|0
  • Bunlar mi yememis icmemis yanlisin var her turlu bolluk bunlarda

0|0
    0|0
  • ahahaga evlenesim geldi :)))

0|0
    0|0
  • Slovakya çingenesi falan mı bunlar

Neyse, yine de bir Sibel & Saliman olamamışlar.
    https://m.youtube.com/watch?v=4jRxfTfIapU

0|0
    0|0
  • Görgüsüz olmak bedava aslında

0|0
    0|0
  • Keske 680 bin gelinligine verecegine bogazina dikkat etseydi...

0|0
    0|0
  • Evlendiği Adamla Mutlu olacaksa paranın takılıp takılmayasının bir önemi yok. Zira kalbi kırılan bir kadını para tedavi edemeyecek

0|0
    0|0
  • Dugun istemiyorum ben direkt. Dunyanin en sacma ve saykodelik seyi bence.

1|0
    0|0
  • Allah akıl versin, para bulunur. Gerçi bunlar nasıl bulmuş orası muamma.

0|0
    0|0
  • asla istemem

0|0
    0|0
  • Valla garip daha neler gorecez..😄

0|0
    0|0
  • Yememiş içmemiş demişsin de bunlar yemek içmek dışında bir şey yapmamış bence :/

0|0
    0|0
  • görgüsüzlükten başka bişey değil :/

0|1
    0|0
  • höhh.. bu insanlarda neden hiç vicdan yok acaba dünyada aç yaşayan milyonlarca insan varken bunu yapabiliyorlar..

0|0
    0|0
  • İstemezdim. Görgüsüz olacağıma fakir fakir evlenirim düğünde gelen çeyreklere sevinirim daha iyi.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • İstemem
    Cok sacma

0|0
    0|0
  • kilom kadar olacak dediyse :-D abartı olan her şeyden uzak durulmalı

2|0
    0|0
  • İstemem görüntü kirliliği resmen hayvan gibiler.

0|0
    0|0
  • nasil yememis icmemisler? Yemedikleri bir ben kalmısm antonyo quin.

1|0
    0|0
  • Görgüsüzlük resmen

0|0
    0|0
  • Bunlar baya baya yemiş ama:)

0|0
    0|0
  • Ben bunları kıskanmam ki :D

0|0
    0|0
  • Ayy rezillik :D

0|0
    0|0
  • Asla. Gösteriş budalalığı bu. Sade bir nikah yeterli

0|0
    0|0
  • Paranın soytarısı gibi takıp, takıştırıp insan içine çıkmak hiç benlik değil.
    Ben istemezdim böyle bir düğün.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    95
Yükleniyor...