Kız arkadaşlarınız ile nasıl selamlaşırsınız?

İyi günler herkese. Arkadaşlar size bir sorum var hem kızlara hem de erkeklere sormak istiyorum çünkü her iki tarafın da fikrini almak istiyorum. Okulunuzun kafesinde ya da her hangi bir yerde tanıdık arkadaş gurubu var diyelim. Onların yanına geldiğinizde nasıl selamlaşırsınız?

İhtimaller,

*Gurubun çoğu erkeklerden oluşuyorsa?
-Selamün Aleyküm millet/arkadaşlar
-Selam millet/arkadaşlar
-Merhaba millet/arkadaşlar

*Gurupta çoğunluğu kızlar oluşturuyorsa?
-Selam millet/arkadaşlar

*Gurubun tamamı kız ise?
-Selam millet/arkadaşlar

Bir küçük anket gibi düşünün ve fikirlerinizi benimle paylaşın. Şahsen kendi fikrim, samimi/ahbap olduğum kızlarla ve erkeklerle "Selamün Aleyküm", samimi olmadığım ama tanıdığım kızlarla ise "Merhaba" demeyi tercih ediyorum. En güzeli Allah'ın selamını vermek de, ama fazla samimi olmadığımız kızlara o şekilde bir selam veremiyorum. Gençler arasında böyle bir düşünce var. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• muzip olmak icin selamun aleykum gencler derim yine bu tikiler gibi yapip komiklik yapcaksam meraba kankitolar falan diyebilirim onun disinda elimle selamlarim fazla coskun degilsem.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• naber kızlar dye tabiki :3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sa gızlar diye.

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki tavsiyeniz bu yönde midir? :) Erkekler sizlere bu şekilde mi selam vermeli?

• Selamün aleyküm kardeşlerim

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki tavsiyeniz bu yönde midir? :) Erkekler sizlere bu şekilde mi selam vermeli?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ellerini sıkarak yanaklarından öpüyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...