Can sıkıntisi olan var mı yoksa tek benmiyom boyle?

insanin gülmek icin bir sebebi yokken yaşayabilirmi ki... cok yoruldm artik hayattann bunaldm. insalarin iki yuzluluklerinden

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Derin nefes al... Uyum sağla... Gül dikeninden dertliymiş.. Bir gün ansızın çekip gitmiş... Bir bakmış dünyaya ne dertler var, dönmüş dikenine sarılmış. Sıkılıyorum dedikçe sıkılırsın.. Hayata iyi yönlerinden bakmayı dene. Yok deme var.. Emin ol var..

0|0
    0|0
    • 2ay

elbet var ama onlari goremiyorum kapatiyo kotulukler

• 2ay

surekli olunca ogrensende kafi gelmio

• 2ay

İnsanlarla uğraşmak zordur. Ama nerde nasıl davranacağını kestirdiğinde sonuca ulaşırsın.. 2 yüzlü insanlar hep vardı yine var ve hep varolacaklar. Tiksinç olduklarını biliyorum. Ama onlara sorsan biz kimsenin arkasından konuşmayız gelsin yüzüne de söylerim tarzı klişe cümlecikler. En iyisi padişahın da arkasından sövmüşler diyip geçip gitmek..

En İyi Kız Görüşü

• En son ne zaman sesli güldüğümü hatırlamıyorum. Daha yolun başındasın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• iside katil

0|0
    0|0
  • İnsanlar iki yüzlü değil siz tutarsızsınız

0|0
    0|0
    • 2ay

insamlarin iki yuxlu oldugumu kabul etmiosum yani

• 2ay

Sevgilileriniz oluyor, sizden ayrılmayacağını söylüyor çünkü o an ki size aşık. Ama siz zamanla değişiyorsunuz karşınızdakini önemsemeden. Zaten kabul etmişti sizi değil mi? Sonra ayrılık vuruyor.
      Bu hep böyledir, tanıdığın ve tanıştığın insanlarla yakın oldukça o kadar çok rahatlık duyuyor ve değişiyorsun. Onlar içinde sen iki yüzlüsün.

• 2ay

durum bu zaten

• İnan tek sen deilain dışardan bir şeyim yok gibi görünüyorum ama içerde neler oluyor kimse bilmiyor drrdimi anlatacak ya da anlayacak kimsem yok.

0|0
    0|0
  • Gülderen bilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...