Yurt dışında uzun zaman geçiren oldu mu?

Para sorununu nasıl hallettiniz. Oralarda çalıştınız mı kolay mıydı iş bulmanız. Peki bir kız kolay bulabilir mi. Nereye gittiniz nasıl geçti bununla ilgili paylaşmak istediğiniz bir şey varsa yazar mısınız.

0|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• uzun süre yaşadım ama türkiye de firmam vardı..
    gittiğim ülkelerde bu firmanın ürünlerini satıyordum..
    47 ülke gezdim.. Ama o ülkeler bazlı çalışsaydım, eminim zorlanırdım..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben hala yurtdisindayim ve part time calismaktayim. Elbette is bulman bircok kritere baglidir. Hangi ulkedesin? Kac dil biliyorsun? Part time/full time? Buna benzer bir cok faktor var...

1|0
    0|0
  • 7 yildir yurt disindayim. Ilk yil calismadim, ama sonraki yillarda hep is buldum.

1|0
    0|0
  • rusyada kaldım valla çalışmaya ihtiyacım yoktu ama iş bulmak kolay çalışmak istediğin sürece kız-erkek ayrımı olmuyor yani.

1|0
    0|0
  • ögrenci odalari var vede ortamlari hem ucuza konaklarsin hemde cevren sana is ve insan iliskilerin gelisir , yasam pahali mi dersen gidecegin sehir ve muhit önemli tabi misal nisantasi vs bagcilar

1|0
    0|0
  • Yurtdışında kaldım evet ama ben kendi işim tarafından gönderildim. Bunun dışında hayallere kapılmayın bence. Eğer gözünüz keserse gidin.

1|0
    0|0
  • Work and Travel mi yapacaksın? :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Mezun oldum ya.

• 2ay

Work and travel ile gitmiştim :) Amerikaya

• 2ay

Gitmeden önce endiselerin oluyor muydu. Sosyal bir insan mıydın fazla sıkıntı çekmem diyor muydun. Bende biraz sosyal fobi var da ama böyle bir sey yaparsam bir çok şeyi aşabileceğimi düşünüyorum.

• Çok eziliyorlar

0|0
    0|0
  • Aç kalırsın kendi insanı iş bulmakta zorlanıyor Türkiye İş konusunda cennet bence

1|0
    0|0
    • 2ay

para amacıyla gitmiyorum zaten amaç ingilizceyi ve insan ilişkilerimi geliştirmek farklı bir kültür görmek. açlıktan ölmediğim sürece sorun olmaz. :) yapan nasıl yapıyor arkadaş. oluyor demek ki.

• 2ay

:D keşke olsa da sana şurdan bir fotoğraf atsam. neyse bakalım.

• 2ay

Atınca ne olacaksa senden binlerce var

• Rusya.. harikaydı.

0|0
    0|0
  • Sen manyakmısın? Dil var mı? Gidecek kadar paran var mı? Hadi gittin hemen iş bulamazsın turist olarak başlicaksın böyle işlere bide vize çıkacak mı? Çıkarsa mavi pasaport al 😎👍

0|0
    0|0
  • evet 1.5 senem gectı

0|0
    0|0
  • Nereye gıdeceyıne baglı ama dıkkat et kotu yola dusersın gurbet elde mundar olursun bence evlen oyle gıt

0|0
    0|0
  • Hangi ulkedesin?

0|0
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
  • birgün bile olmadı :(

0|0
    0|0
  • yurtdisinda dogdum orada yasiyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Babam sağolsun sıkıntı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...