Dayak yiyeceğim ya da ezileceğim. Ne yapayım?

Arkadaşlar üniversitede bir çocuk bana kafayı taktı. Bitliste okuyorum çocuk da bitlisli. Oranın yerlisi olduğu için herkesi tanıyor. Çocuk bana kafayı taktı benimle kavga etmek için bahane arıyor. Şöyle bir sorun var ki; 1 vs 1 kavga etsek bu çocuk beni harcar. Hem benden 3 yaş büyük hem de benden kalıplı. Ben ne kadar kavgadan kaçsam da bu birgün kız arkadaşımın yanında bana atar yapıcak ve kavga çıkacak. Orada kavga ettikten sonra da bitliste meydan dayağı yemem garanti gibi bişey olur. Çocuğun benden istediği şey onu görünce kafamı eğmem, o varken yolundan çekilmem gibi aptalca şeyler. Bir fikir verin nasıl halledeyim bu işi. Bana küfür ettiği mesajlar var onlarla dava mı açsam? Hadi bir fikir verin bu kardeşinize.

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• şu kekolar zaten sürü halinde dolaşır dişini geçirmeye uygun bulduğu kişilerede böyle gövde gösterisi yapmaya kalkışırlar. Öldüresim geliyor şöyle bokları ya..
    Oranın durumunu bilmiyorum ama o çocuğu bir şekilde sana bulaşmaması için korkutman lazım yoksa sürekli uğraşacak gibi duruyor, arkasına güveniyor. Bizim işyerinde de böyle keko vardı var ya yemin ediyorum laf anlamıyor embesil surat.
    -Eğerki konuşulacak bir kapasitesi varsa laftan anlayan cinstense onunla sakin şekilde konuş,'benimle ilgili bir sıkıntın mı var'? diye kantinde vb.
    -Ama hayır laftan anlamıyor kavga odaklı diyorsan korkutup tehdit et. Sonra daha sana bulaşamaz

0|0
    0|0
    • 2ay

bir kekoya benimle bir sıkıntınmı var dersen anında kafayı yersin

• 2ay

@cksylr hayır o cümleyi örnek olarak sundum sen daha saygılı empatik cümleler kurabilirsin ama bunların çoğu hayvan ırkından olduğu için buzaklar anlamazlar. En iyisi korkutmak o pkklıları :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş köpek kediyi kovalamaktan bıkmaz, yolun sonu gözükür kedi sıkışır işte o zaman kedi köpeğin canına okur bu hep böyledir ben çok kedi gördüm köpeğin suratını parçalayan yapabileceğin pekte bir şey yok ucuz ego savaşının ortasındasın ya elini eteğini öpeceksin ya da elini ayağını kıracaksın ki baskınlık sende olsun, sen onu tek başına sağlam bir şekilde indirirsen yarın karşına çıkmaya yüzü olmaz ha çıktı diyelim yanındaki adamlarla efendi gibi konuşup ne kadar ucuz bir herif olduğunu izaha eder biranda kendi saflarına çekersin. Ben bunları yapamam gücümden kuşkum var diyorsan, oturacaksın çocuğun yanına baş başa tenhada konuşacaksın ben gurbetteyim ailemden ayrı gayrıyım burada zaman zor geçiyor birde sen zorlaştırma gel dost olalım, sen benden ben senden iyilik göreyim şu dar zamanlar güzel geçsin gibi bir konuşma yapıp zeytin dalı uzatacaksın. Sonrada bu denyoya bir kız arkadaşı yaparsın artık ipleri senin elinde olmuş olur

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okulun bitene kadar sesini çıkarma bence. Şikayet etsen ne olucak, Korumamı vericekler deha çok bilenicek sana. Orası onun çöplüğü vakti gelene kadar bırak istediği kadar ötsün...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ustune gitme hatta laf bile söyleme niye bulasıyor durduk yere beyinsiz yaaa sinirlendim yaaa Kürtlerin yarısı böyle uyuz

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tamam akıllı ol ve uzlaşmaya git. Salağın teki nasıl olsa hemen kanar ahahaha. Ya da şikayet et. Kimse dünya da yenilmez değil. Bazen aklınla yeneceksin. Sakın gaza gelip uğraşma, intikam duygusunu unut. Dediğim gibi canım aptal olduğundan hiç ummadığın daha büyük olaylarda çıkabilir. Milletin ne dediği ve düşündüğünü umursama. Yenecek gücün dahi olsaydı yine bulaşma derdim. Madde bağımlısıdır, anksiyete bozukuğu vardır, birşey bulundurur yanında falan. O yüzden beladan uzak durmaya bak. Eyvallah çek. Nasıl olsa geçeci bir süre Bitlis'tesin.

0|1
    0|0
  • A... kodugumun kürtleri. O... çocukları.. Bunlar böyle. gücü yetmediği yerde de birleşirler tek kişiye yürürler Allah bela.. ladini versin. Kardeşim valla ben farkli yollar izliyorum inşallah sana manyikli öneride bulunurlar

0|2
    0|0
  • kardeşim eğer kavga istiyorsa kaçma dal ona ya döversin ya dövmessin sonrasında oda sana yanaşmaz en azından cesaretli olduğunu görsün herkes dayak yer sonuçta :) bende daha önce üniversitede yaşadım böyle bir olay üç tane arkadaşı da birlikte dövdüm sonrasında hiç sıkıntı yaşatmadılar artistikleri bitiyor sana karşı memleketi olsa dahi

0|0
    0|0
  • Yavsaga bak ya

0|3
    0|0
  • Kavga çıkarsa teknik şekilde falan dövüşmeye kalkma ilk hamleyi yapan taraf kazanır. Ayrıca burun ve çenene dikkat et bayılma.

0|0
    0|0
  • Kick-boksa gitsen böyle olmazdı

0|2
    0|0
  • Ilk yumruğu sen at yeter

0|0
    0|0
  • Dayak yemenin gururu olmaz haklı oldugunda kavgadan kacma yiyecegin altı üstü dayak köpek gibi yalaklık yapmaktansa git insan gibi dayak ye ama ezik gösterme kendini

0|1
    0|1
    • 2ay

+973737372 kesinlikle katılıyorum , dayak yiyeceğimi bildiğim halde yine de giderim haklı olduğum konu için.

• Gözünü karartıp güzel bir plan yap ve onu öldür. İnsanın isteyip de yapamayacağı hiç bişi yok bu dünyada. Türksün olm sen hiçbişiden korkmana gerek yok. Onda kalıp varsa sende de zeka var. Yok yapamam abi dersen polise gitcen başka çare yok.

0|0
    0|0
  • Ezilme demeyelimde uzlaşma diyelim zira uzlasmassan gurbettesin 1-0 fiziksel farklılıklar2-0 ve coğrafi konum3-0, yani oldu ki dovsen bile ertesigun keleş ile nağmeler dinleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendini ezdirme ayakta kal.

0|0
    0|0
  • Onun arkadaşları ile konuş. Barış ortamı yaratsınlar. Kavga etmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Madem kavga olacak senin kontrolünde olsun yalnızken git tam çenesine sağlam bir yumruk at direk bayılır. Olmazsa dayak yersin en azından denemiş olursun.

0|0
    0|0
  • Onun arkadaşlarıyla arkadaş ol iyilik güzellikler yap tek kalsın.

0|0
    0|0
  • dava ac bide telefonuna e-nabız ı indir orda acil butonu var lazım olur

0|0
    0|0
  • Erkek adam yeri geldiğinde kaçmasını bilmeli😄

0|0
    0|0
  • Bilader git ölümüne gir kafaya kafaya göm adamın mk
    Neyden korkuyorsun. Sik anasını.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum şu it kurtleri...

0|0
    0|0
  • yolda yururken selam vermeyi dene artistce degil duzgunce ver yavas yavas samimi olmaya calis belli ki kil kapmis sana sende de bir bokluk vardir illa dikkat et kendine yine de :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...