Gece gece gene gördüm yüzünü ya içim acıyor ya :( ?

Gece gece gene gördüm yüzünü ya içim acıyor ya :( Çok sevmişim be abi cok sevmişim bakıyorum yüzüne ya nası yaparsın diyorum hem bana o kadar acı cektir hem başkasının kollarında öyle gül, hadi sevgili olayını geçtim bir insan bir insana bunu yapar mı ya.! bu nası vicdansızlıktır ya kızların hepsi mi böyle ya yok mu ya sevgiyi hak edicek değeri hak edicek bir insan kafayı yicem ya nasıl böyle mutlu olup gülebilir bana yaptıklarının farkında değil mi nasıl içi bu kadar rahat olabilir.^Ama Allah büyük inanıyorum bir gün elbet bir gün bana yaptıklarının farkına varacak, inşallah...

Güncellemeler:
1ay bnmk
1ay klş

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hep yanlış kişileri seviyoruz hep

0|2
    0|0
    • 2ay

of offff

• 2ay

Sabır et seni sevmeyenin arkasından üzülme, üzüleceğin tek şey harcadığın emek olsun, başkasına sakla artık 🙏🏻

• 2ay

ah ah keşke gelse biri

Erkekler Ne Diyor 2

• Garaon kova getir kusucak bu... Allah sabir versin kardesim

0|1
    0|0
    • 2ay

saolsın kardesim off offfff

• 2ay

namazda kılıyorum da yok hocam yüreğim hep yanıyor tükenmiyo sayfalar hiç eksilmilyorum

• 2ay

Karaktersiz bir insan icin yuregini yakma

• neden ayrildiniz serefsizse gebert gitsin iki serefsizide

0|1
    0|0
    • 2ay

aga bir hatam yok cok ssevdiğim için gitti bunu diyorum sadece kendisi de buna benzer şeyler dedi zaten yılların emeği vardı gitti başkasının kollarına arkamdan iş çevirdiler

• 2ay

olmuyor olurmu geberticeksin cöplüge aticaksin bu p. cleri dünya asagiliklardan temizlensin, bukadar p. slikler olurmu varsada allah bin belalarini versin, tiksindim ya trolmusun nesin deilsen suclu deilsen eger gebert iki lanetli p. sligide hatta benzini dök yak cayir cayir bunlara acinmaz tabi sen bilirsin

• 2ay

yok sorum trol falan değilde işte hayat azımıza sıctı

Yükleniyor...