Üniversitede yapayalnız kalmak nasıl bir duygu?

insanlarla muhabbetim o kadar az ki; asosyalliğimden değil, kendimi onlardan üstün görmemden dolayı yaşandı. insanlar beni çözmek için uğraştılar zamanında, ama ben hiçbirini iplemedim ve şu an onlar da aynısını yapıyor. daha doğrusu kafa yapımı bulamadım ve yapayalnız dolaşıyorum. benim gibi olan var mı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bana yabancı bir şey değil

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıfda adımı bilmeyen insanlar var 2. Sınıfım bide. :D ama dert etmiyorum böyle şeyleri salak değilim o kadar onlar laylaylom yaparken ben program kullanmayı öğrendim çalışmaya başladım onlar hala laylaylom. :D

0|0
    0|0
    • 2ay

emin ol, seneye ya da bu sene içinde arkadaşlıkları çatlayacak. biliyorum ya, menfaat dışında iş yapmıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• Mecbur musun koyun sürülerinin arasına girmeye

0|0
    0|0
    • 2ay

ya arada diyorum muhabbete gireyim, ne kadar ego içeriyor, ne kadar berbat bir ortam, ne kadar insanları yönetmeye çalışan insanlar topluluğu, ne kadar karı kız göt muhabbeti...

• Üniversitede bölümümde arkadaşım diyebilecegim kimse yok simdilik nedeni üstün görmek değil aşırı derecede utangaç olmak.

0|0
    0|0
    • 2ay

utangaçlık basit bir olgu. bu işleri çözdüğümde hepsinden daha iyi olduğumu anlıyorum. zaman zaman psikolojim sarsılsa da, insanların hepsi nefret etse de, yaşıyoruz.

• 2ay

Boşver ya yalnızda yaşanılıyor. Hem daha iyi ders dinliyor insan.

• Bende universite 3. Gircem ve hala kafa dengimi bulamadim bulmayi da dusunmuyorum orasi hap ayri bir dubya orda zaten rkdas kurmaya gitmiyorsun yani ben oyle bir kafayla gitmedim. Bulup bulmmmamin da oek oneni yok.
    Ha selamladigim ve ne zamn isteesem not alcgim kisiler var o ayro 😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

aklıma bundan önceki arkadaşlarım geldi, sadece gittiler :) belki o yüzden arkadaş edinmiyorum. ha bu arada not alacaklarıma her gün selam veririm, normalde kimseye vermem ama onlar kendilerini özel hissediyorlar :D

• 2ay

Hahha aynen 😂

• Burcun ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hangi üniversite

0|0
    0|0
  • Var ve çok sıkıcı

0|0
    0|0