Tesetturlu biriyle konusurken acik halini merak eder misiniZ?

Ve merak edilen kisi (kadin) siz kendinizi gosterir misiniz? bir kez dahi olsa karsi tarafa.. yakisik almaz diye dusunuyorum tesetturun amaci bir kac kisiye goster degil ki dime cok karisti kafam tesetturle ilgili😕

0|1
8|44

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır eğer değer verdiğim biriyse gelecekte onu o halde görmeye hak kazanacak biri olmak için bile sabırsızlanırım..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tesettürü idrak ederek taktıysa dini nikah harici ve nikah akdi gerçekleşemeyecek durumda olanların haricinde göstermemesi lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Peçeli bir kadın görsem en azından yüz yapısını merak ederim.
    Fakat, türbanlının yüzü zaten belli. Saç rengi vs. ilgimi çekmez.

Zaten, türbanlıdan kendini göstermesini istemek hoş değil.

1|0
    0|0
  • Hayr etmem çünkü o kişiyi o şekilde kabul etmişimdir gerisini irdelemem

1|0
    0|0
  • Merak etmem öyle insanlar varki başları kapalı ama kalpleri açık oyüzden umrumda da bile olmaz
    Beni alakadar etmez

1|0
    0|0
  • merak ister istemez olur, ama göstermemen gerek. yani erkek merak eder, ama kiz göstermemesi gerek

1|0
    0|0
  • Hayır sadece saçlarını

0|0
    0|0
  • Açık halini canlı canlı görmeden asla evlenmem. Düşünsene çok hoşlanıyorum evleniyoruz gerdek gecesi zenci örgülü veya rihanna saçlı bir kız çıkıyo. Görmeden olmaz. Arkadaş isem çok merak etmem

1|0
    0|0
    • 2ay

Kapali kizin acik halini asla goremiyceksin evlenicek olsan bile gosterende sus olsun diye takmistir

• Etmem

0|0
    0|0
  • ne alaka şimdi zaten vucüd yapısını görüyorsun başı açık saç rengi istediğim gibi değilse evlenmem mi diyor sana ayrıca açık halin derken iç çamaşırlı halinden mi bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • Eski kiz arkadasim tesetturluydu acik halini tabiki merak ederim ama asla boyle bisey teklif etmem helal daire icinde gormek isterim bunun yoluda evliliktir

0|0
    0|0
  • Kıçını açmıcan ki saçını açcan ne var bunda takma bunları kafana hakedene saçlarını göster çok merak ediyorsa

0|0
    0|0
  • ben rica ettim gösterdi :D

0|0
    0|0
  • Vlla dün tramvayda carsaylı kız bir baktı bna gözleriyle cinsel ilişkiye girdi desem yeridir.. onu açık halini çok merak ettim mesela..

0|0
    0|0
  • kapalılarla benim kafam bağdaşmıyor ilgimi de çekmiyor bu yüzden hayır. tesettürün amacı dikkat çekmemek erkeği tahrik etmemektir. bu bağlamda düşün bir de

0|0
    0|0
    • 2ay

Tesetture karsi misin da ilgini cekmiyor? yoksa begenmedigin icin mi?

• 2ay

şimdi karşı demek çok başka yerlere çekilebilir. şöyle bir şey var ama kapalıysa biri hatta dur kapalılık üzerinden anlatmayayım olayı. biri dine bağlıysa ve ben dinimi yaşıcam derse tüm herşeyiyle yerine getirmesini beklerim. tüm yapılan işlerde bakış açım bu. ama günümüzde kapalıyım diyen kıza bir bakıyorsun günahkar dediği açık kızdan kat kat günahlar işliyor falan filan. bu beni rahatsız ediyor mesela düzgün kapalılara da leke. sen öylesin ya da böylesin demiyorum sakın yanlış anlama da durumu özetliyorum. beğenip beğenmediğim durumuna gelirsek kapalı bir kızla sıradışı bir ilişkim oldu o çok istemişti ben düşüncemi söyledikten sonra tahrik etti ve olay başladı bir süre takıldık. ama dışarı da gezerken falan kapalı olduğu için rahatsız duyuyordum mesela. kıza da bunu belirttim yapamıyorum kişiliğim benim biraz özgür çatışma yaşıyorum bu durumda.

• Ederim.

0|0
    0|0
  • Düşünmem

0|0
    0|0
  • Ederim tabiki bazıları kapanarak güzelleşiyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Gormek istemen normal mi olur yani

• 2ay

Eğerki ciddi düşünüyorsam normal eskiden hamama bile sokarlarmış 😬

• hayır

0|0
    0|0
  • Etmem

0|0
    0|0
  • Neden etmeyelim ki?

0|0
    0|0
  • hemde çok genelde hayal etmeye calisirim

0|0
    0|0
  • kimi tesettürlüler var, onlar açmasa da bana çok çekici geliyorlar...

0|0
    0|0
  • Saçı çok merak ediyorum ben açıkçası

0|0
    0|0
  • Kapalı kızların fiziği daha güzel oluyor bunu çok gördüm bir çok çıktığım açık kızdan çok daha iyi fiziği olan kapalı tanıyorum tabiki merak edicem bunları bildiğim için

0|0
    0|0
  • Hayır ben her kişinin özgür hür iradesi ile istediğini giyme özgürlüğü olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • merak etmeme gerek kalmadı dur dedikçe açtı

0|0
    0|0
  • etmem.

0|0
    0|0
  • Öncelikle siz tesettürlümüsümüz

0|0
    0|0
  • heee sorma görünen kısımlar fena degilde insan görünmeyen kısımlarıda merak ediyo bazen

0|0
    0|0
  • Evlenmeden olmaz. Madem kapandin gosterme kimseye

0|0
    0|0
  • Hic merak etmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 7

• Gösterilmemeli ama çoğu kızın maşallahı var.

0|0
    0|0
  • Hayır acmam

0|0
    0|0
  • Ben bile merak ediyorum çünkü açıkken daha güzel oluyorlar. Arkadaşlarımdan biliyorum

0|0
    0|0
  • Etmem

0|0
    0|0
  • Hayır etmem.
    zaten diğer insanlar da etmesin
    boşuna giymiyorlar onu. bakmasinlr

0|0
    0|0
  • Yoğğ niye merak ediyim manyak mıyım?

0|0