Sevgiliniz karşı cins en yakın arkadaşınızın önüne geçebilir mi?

4-5 senelik derin bir arkadaşlık var. Karakterinizin şekillendiği yılları birlikte geçirmişsiniz aranızda farklı bir dostluk bağı var. Ama diyelim ki sevgiliniz onunla bağınızı kıskandı ve görüşmenizi istemedi ne yaparsınız?
Ben sevgilim varken yaşamıştım bunu ve o arkadaşımdan vazgeçmemiştim ama aynısını o benim için yapar mı bilmiyorum

• Sevgilim ağır basar. En yakın arkadaşımla konuşmayı keserim
    46% (13)45% (9)46% (22)Oy Ver
  • En yakın arkadaşım ağır basar dostluğumu aynen devam ettiririm
    54% (15)55% (11)54% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• En yakin arkadasiyla konusmayi kesecek insanlar, iyi ki varsiniz. Iyi ki diyorum insanlarla cok yakin olmuyorum, biliyorum cunku karakterlerini az buz. Fazla iyiyim ben.

1|0
    0|0
    • 2ay

Gerçekten yazık öyle insanlara. Ve o dostun o insana verdiği desteğe emeğe yazık

En İyi Kız Görüşü

• geçmeye çalışıyo şu an ama izin vermiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• O mu ben mi diyen sevgiliyle isim olmaz

1|0
    0|0
  • insanları cins olarak görmeyelim. bu soruyu şöyle düşünmeye çalış."Eğer sevgilim hemcins en yakın arkadaşımla konuşmamı kesmeyi istese ne yapardım?" bu soruyu sormalısın kendine

0|0
    0|0
  • İkisini aynı anda bir yere davet eder, konuyu onlara açar, ve aynı anda oradan giderim.

0|0
    0|0
  • karakterimin şekillendiği yılları birlikte geçirdiğimize göre onunla görüşmezsem demek ki karakterim şekillenmemiştir!

0|1
    0|0
  • Sevgililerim vazgeçti. Ben vazgeçemem.
    O da vazgeçer. :(

0|0
    0|0
  • eğer dostum dediğim biriyse sevgilim geçemez ama ihmal de etmem sevgilimi

0|0
    0|0
  • kimse için kimseden vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Her ikisinin yeri farklıdır. Neden böyle karşılaştırmalar yapıyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Karşılaştırma değil ki bu. Sevgilin mi arkadaşın mı demedim soruda. Sevgilisinin ısrarına rağmen arkadaşını satmayıp hem arkadaşıyla hem sevgilisiyle bağını sürdürebilcek insanlar var mı bunu merak ettim

• kiskanicak kimse bulamiycagindan ne bu ya diyip terketti beni

0|0
    0|0
  • Tabiki sevgilim

0|0
    0|0
  • Yanlıs yere tıkladım ya dostlugumu devam ettiririm olacaktı :/

0|0
    0|0
  • buna asla musade etmem dostum sevgılımden ötedır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dostum tabiki de

0|0
    0|0
  • Sevgilim derim

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevgilinden ayrılırsan eski dostunla tekrar arkadaş olmaya çalışır mısın peki? Yoksa yaptığın şeyin farkında olup uzak mı durursun?

Yükleniyor...