Birilerine faydam dokunsun istiyorum ne yapabilirim?

Düzenli olarak yardım yaptığınız bir şeyler gönderdiğiniz yerler varsa ya da fikriniz benimle paylaşır misiniz? Alay etmeyip ciddi şekilde cevaplarsaniz sevinirim

0|1
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gücüm yettiğince (pek yetmior) kardeşime yardımda bulunurum, biraz biraz kendime gelebilirsem daha başkalarına da yardım yapmayı planlasamda, düz ayak olamamışımdır. Zamanında da başkalarına yardımım olmuştur, kimileri babacan diye hitap ederdi, kimileri saf, kimileri deli derlerdi :) söyledikleri ve ne düşündükleri umurumda değil, tek bildiğim o muhtaç olan insanlarda kendimi görebilmek onların dertlerine derman olabilmek, onların derdine derman bulmak bir nebze olsun beni de memnun eder, aynı anın içerisindeyiz, bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlla maddi yardım etmek gibi bir düşüncen yoksa eğer. Huzur evleri ya da kimsesiz çocuklarla ilgilenip manevi yardım etmeni öneririm

0|0
    0|0
    • 2ay

Huzur evlerine gittim eğer sende gidiyorsan birgün beraber gidelim kalabalık gitmek da faydali oluyor

• 2ay

İnan kalabalık yalnız farketmiyor onları dinleyecek birini bekliyorlar

Erkekler Ne Diyor 12

• sokakta gördügün fakir insanlara lokantada yemek ısmarlayabilirsin mesela unutmaki bu dünyada mutlu olmanın tek yolu paylaşmaktan geçer ona yemek ısmarladıgında ne kadar mutlu oldugunu gördügün vakit senin de içine tarifi imkanız bir huzur dolacagından eminim

0|0
    0|0
  • Telefondan SMS ile yardım edebilirsin ihh filan

0|0
    0|0
  • Türkiye seninle gurur duyuyor. Allah dualarını ve temiz niyetlerini kabul etsin.

0|0
    0|0
  • Darussafaka olabilir

0|0
    0|0
  • Hematoloji bolumune gitmeni tavsiye ediyorum oyuncak/pelus ayicik gotur cok sevineceklerdir

0|0
    0|0
  • basliga bak hizaya gel. tobe tobe:))

0|0
    0|0
  • Muhabbet

0|0
    0|0
  • Para lazım kanka bana yardım et

0|0
    0|0
  • Bende çok aradım öylelerini buldugum insanlara bize ekmek vermeyin para verin dediler para verdiklerimiz daha fazlasını istedi sonunda anladıkki gerçekten ihtiyacı olan senin karşına çıkmıyor çöpü karıştırıyo ama bir kere olsun başkasına el açmıyo

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet biliyorum bende aynı düşüncedeyim. Acı olan şeyde şu ki ihtiyacı olan utanip isteyemiyo bu yüzden onları bulmak çok zor

• 2ay

yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

• 2ay

bir de kendini gizlemesen 😁

• Bana edermisin gerçekten

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok maddi imkanım yok öğrenciyim ama yine de hallolacak bir şeyse elbette. Özelden yazabilirsin

• 2ay

Âlim sendende

• 2ay

Åmin yazacaktim ^_^

• Sokaklarda bul o garip fakir yetimleri.. karınlarını doyur.. yedir içir imkanın ölçüsünde... yolda kalmışlara da yardım et..

0|0
    0|0
  • iki ogrenciye ufak miktarda burs yardimi yapiyorum, ayrica darussafaka olur, baska dernek olur, bagis iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayvan barınaklarına yardım yap ve çevrendeki sokak hayvanlarını besle, hasta olanları tedavi ettir

0|1
    0|0
  • Sokak hayvanlarına yardım etmelisin. Garibanlar aç perişandır. Kışta geliyor.😞

0|0
    0|0
  • Huzur evi ziyareti , yetimhane ziyareti. Tavsiye ederim ucuz basit etkili :)

0|1
    0|0
  • Ben sokağımızdaki 12 tane köpeği besliyorum. En iyi yaptığım yardım bu herhalde.

1|0
    0|0
  • Bana gönder

0|0
    0|0
Yükleniyor...