Bir erkek olarak yemek pişirmek sizce iticimidir ( resimli ) ?

Ailem yurtdışına sıkca gider gelir kardeşlerime ben bakmak zorunda kalırdım o sebepden dolayı küçük yaşdan beri yemek pişiriyorum ve ilerde eşim hasta olur ne bilim hamile olur ya da işi olur herneyse ona elimden geldiğince yardımcı olmak isterim yaptıgım yemeklerde kötü olduğunu düşünmüyorum özelikle sorum kızlara siz yemek yapmayı iyi bilen bir eş'i itici veya çekici bulurmusunuz ( resimdeki yemekler bana ait ben yaptım ) ?Bir erkek olarak yemek pişirmek sizce iticimidir ( resimli ) ??Bir erkek olarak yemek pişirmek sizce iticimidir ( resimli ) ??Bir erkek olarak yemek pişirmek sizce iticimidir ( resimli ) ??

1|0
22|7

En İyi Kız Görüşü

• tebrik ederim👏 yemek yapmanın erkeği kadını yok yumurta kıramayanlar utansın! onlara bir yumurta kırmayı bile öğretmeyen anaları da!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır kardeşim neden itici olsun. Ayrıca kardeşlerine yemek hazırlamanda çok güzel ve ileride dediğin gibi eşine yardımcı olmayı düşünmende öyle. Sonuçta dışarıda hazırlanan yemeklerin çoğunun temiz olduğuna inanmıyorum ben sağlıklı olan senin hazırlaman. Hem kendin içinde yemek yapmayı bilmen ekstra bir artı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana vermezse iticidir

0|1
    0|0
  • iyi birseydir

0|1
    0|0
  • baskası yiyecekse itici kendim yiyeceksem super

0|2