Baylar bekarlığa veda partisi yapar mısınız? Bayanlar peki siz buna izin verir misiniz?

Baylar bekarlığa veda partisi yapar mısınız? Bayanlar peki siz buna izin verir misiniz?

0|3
44|84

En İyi Erkek Görüşü

• Bekarlığa veda partisi nedir ya? Saçma sapan şeyler. Bekarlıktan kurtulan insan neden parti yapsın? Evlenen insan da neden düğün yapar zaten anlamış değilim. Hadi sevdiği ile bir ömür beraber oluyor diye sevinebilir de diğer insanlara ne oluyor onlar niye bu kadar neşeli? İnsanlar kafayı yemiş.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bekarlığa veda partisi yapıyorsa evlenmesin o adam bence.

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 83

• Amerikanların Dünya'ya yaydığı en saçma aktivite, madem o kadar meraklısı bekarlığa, zikttir git evlenme mk.

Gerçi bu tür partiler damattan çok etrafındaki dangoz arkadaşları içindir ya neyse.

2|0
    0|0
  • Yapmam gerek yok. Gider hatunum ile vakit geçirir, eğlenirim :D ne işim var bekarlığa veda meda ^^

2|1
    0|0
  • esım ıstemez muhtemelen yapmam

1|0
    0|0
  • Niye yapay sultanligimi kaybetmiş. Sorumluluk ve + masraflar cikiyor başıma.
    Ağıt yakarım sultanligimi kaybettim diye anca

1|0
    0|0
  • Bizim erzurumda bekarliga veda partisi yapiyorlar ama hic kadin yok damadi oyunlarla bir guzel dovuyorlar sonra damat arasira ortadan kayboluyor meger kinaya gidip gelinle bir iki oynuyormus az once dayak yiyordun kardesim nasil oynuyon cok merak ediyorum , gelinin tabi haberi yok zavallim sonra damadi dovmekle kalmiyorlar amca ogullari kim varsa onlarida dovuyorlar cok ilginc bizim buralar insaflisina denk gelirsen ördek yuruyusuyle kurtulursun yoksa dayagi yersin

1|1
    0|0
  • yapmam

1|0
    0|0
  • gerek yok

1|1
    0|0
  • yapmam sanırım...

1|1
    0|0
  • Yapmadım

1|0
    0|0
  • ben bekarlığa veda partisi yaparsam eşimin de buna hakkı olur..
    o yüzden yapmam / yaptırmam..

1|0
    0|0
  • Cips kola falan inanilmaz bir veda partisi yaparim assdf.

1|0
    0|0
  • Sultanlığa vedanın partisi mi olur

1|0
    0|0
  • yapmam

1|1
    0|0
  • Evet rus doldururum once izdiyor duj sonra parti

1|0
    0|0
  • Turkun bekarliga veda partisi o fotoğraftaki gibi olmaz ama. Kına gecesinden az farklı olur. Bu yuzden endişelenecek bir durum yok.

2|0
    0|0
  • Bizim kültürümüzde olan birşey değil..
    Bizim partimiz en fazla sap sapa kadeh tokuşturmak olur..

1|0
    0|0
  • bunlar filmlerde oluyo.. sen hangi alemde yaşıyosun

2|0
    0|0
  • ufff :D
    how idiotic :D dfg

2|0
    0|0
  • yapmam

1|1
    1|0
  • Bu ne zamandan beri bizim kültürümüz oldu da. Hele ki Hanımefendi bir arkadaş bu soruyu soruyor. Gerçekten zaman geçtikçe beyniniz amele sümüğü gibi akmaya mı başlıyor nedir?

2|0
    0|0
  • Şimdi ben yaparım desem, o bende yaparım o zaman diyecek. İyisimi ikimizde yapmayalım en sağlıklısı :D

1|0
    0|0
  • Yapmam gerek Yok öyle şeylere

1|1
    0|0
  • Evlenmeyeceğim için.

1|0
    0|0
  • yaparımmm :D

1|0
    0|0
  • Hiç gerek yok ^^

1|0
    0|0
  • Bu resmen grup seks olmus

1|0
    0|0
  • Kendim yapmam da çağıran olunca gidiyoruz tabi

1|0
    0|0
  • ben yapmam , yapana da karışmam.

1|0
    0|0
  • Bekarliga veda partisi oldukça saçma bir durum gereksiz , ben şahsen bakarken yediğim nanelerin bir partiye sığmayacak kadar fazla olmasından mitevellit arkadaşlarımın parti isteğini geri çevirdim.

1|0
    0|0
  • hayır irhal adetler bunlar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 43

• Sıçayım öyle partiye.

2|2
    0|0
  • bunun anlamını iyi kavramak lazım. erkek tarafının verdiği bekarlığa veda partisi bir kutlama mı yoksa bir hüzün töreni mi? eğer kutlama ise, neden müstehcen sahneler oluşuyor? O halde mutlu olup kutlamaya değer bulduğun evlilik, bir yalandan mı ibaret? Eğer hüzün töreniyse ve "son bir kez" deniyorsa acıklı bir durum. Kız tarafının buna onay vermesi de "yazık garibim hadi yapsın" demesi de bana saçma geliyor. Kız tarafı da yapıyor mu? :D:D SAÇMA...

1|0
    0|0
  • yapilir ama böyle resimdekiler gibi degil. burda mesela bir grup olarak tisört giyerler sacma sapan giyinirler ve sonra dolu biyerde dolasip sakalar yaparlar öyle biraz icerek eglwnirler. illa karsi cins lazim degil

1|1
    0|0
  • Hayır yapılmaması gerek

1|1
    0|0
  • Benim tanıdığım bildiğim insanlarla elit bir ortamda erkek erkeğe içmesine izin veririm ama öyle gece klubüne falan asla

1|1
    0|0
  • Yok ben izin vermem evleneceğimm adama 😂

1|0
    0|0
  • Yapabilir. Bitene kadar kamerasi acik olur tamamdir 😂

1|0
    0|0
  • Dansöz oynatacaklarsa izin vermem normal eğlenceden bahsediyorlarsa olabilir

1|0
    0|0
  • Veririm. Benim evleneceğim adamda aklım kalmaz herhalde. Ne diye tereddüt edeyim?

1|0
    1|1
  • Bekarlığa bu kadar bağlıysa niye evleniyoruz olum

2|2
    0|0
  • Izin vermem

2|2
    0|0
  • Yapamaz vermem.

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya😁😁

1|0
    0|0
  • Party'nin detaylarını bilmem lazım :/

1|0
    0|0
  • Izin veririm

1|0
    0|0
  • Yaparım oda yapabilir :)

1|1
    1|3
  • Ahaha tabii ki hayır

2|2
    0|0
  • Kadınlar yapsın erkek striptizciler getirsin

1|0
    1|2
  • vermem tabiki asla

1|0
    0|0
  • İzin verir miyim? 👽

2|2
    0|0
  • Yapmasin

1|0
    0|0
  • Nikah olmadigina gore bende bekar sayilirim yaparsa bende giderim vedaya. d

1|0
    0|0
  • Bir ömür sap kalır yapamaz öyle bişi

1|1
    0|0
  • Veririm yapsin zavalli bir daha bekar olamicak:D

1|1
    1|1
  • İzin veririm, ama tabii adam gibi takılsın ve sadece erkek erkeğeyse. Bekarlığa veda bu onun da hakkıdır bana bir şey söylemek düşmez

1|1
    1|3
  • Yapacaklarsa uygun bir şekilde yapsınlar karılı kızlı bekarlığa veda partisi mi olur çok saçma.

1|0
    0|0
  • Izin veririm

1|2
    1|1
  • Hayır asla

1|1
    0|0
  • İzin vermem, kıskancımdır

2|1
    0|0
  • Yapmam ve yaptirmam