Türbanlı kızlar hakkki nda düşünceleriniz?

Açık bayanları mi yoksa türbanlı bayanlarimi tercih edersiniz ya da türban hakkında ne düşünüyorsunuz? ?

0|1
1549

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanla ayni goruyorum su konulari 2 de bir gundeme getirip sanki sorunmus gibi gosterme cabasi neden?

Akpden nefret ederim ama bu konuda dogru bir is yapti.. Mini etek ozgurlukse tesetturde ozgurluktur gercek laiklik budur herkesin dini kendine mantigidir.

2|0
    0|0
    • Bişeyler sorunu gibi gösterme çabasına girmedim sadece merakım vardı öğrenmek istedim dikkat çekme çaban neden?

• Benim sorumun altına cevap yazdığın zaman ayriyette adımı yazmanı gerektiricek bir durum görmüyorum rda itamda bulunuyorsun ve benim sorumun altında paylaşıyorum ister istemez ucu bana dokunuyor yani basit bişey anlaması güç olmasa gerek

• Ya tamam ozur hadi iyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

• Bitmediniz. Ne siz ne gereksiz primleriniz.

1|1
    0|0
    • Ya ne primi allh askina nasıl bu kadar emin konusabiliyosunuz ben prim yapmıyorsam eğer bu hakka nasıl girebiliyosunuz hiç dusunmuyo musunuz ya cidden dikkat çekme farklı olma cabasi olarak goruyurum bimu yorumunuzu

• Kendimi seningibilere anlatmak ve inandırmak zorunda deilim fakat burası egolarini tatmin etmek için kullanilmayacagini farkına vardiya bana bu şekilde itamda bulunmayacaktın. Ve farkettim bilmiyorum ama tabikide farkettmedin farketmez bu yanılgıya düşmezsin demişsin ya kişi kendinden bilir işi diye bende sana çok katılıyorum sana senin niyetin kalbin kirli herkesi öyle sanıyorsun bir amaç peşinde olduğumu dusunuyosun ama büyük yanilgidasin

• Kendini anlatmak ve inandirmak zorunda olmayana bak. Tatlim önce yazdıklarını bir kontrol et çünkü anlasilmayacak kadar kötü yazıyorsun bu bir. Ikincisi kendini anlatmak ve inandirmak zorunda olmayan biri icin cok uzun açıklamalar yapıyorsun. Ne diyeyim komiksin. Kolay gelsin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• Turbanli demek yerine tesetturlu kizlar hakkinda dusunceleriniz nedir diye sorsaydiniz daha iyi olurdu.
    Ben basini kapamis kicini pazara vuya vitrine koymus olanlardan cok nefret ediyorum.
    Ama Allah rizasi icin tepeden tirnaga el ve yuz haric hakkiyla ortunmus ve edebiyle hareket edenlere saygim sonsuzdur. Allah onlari Saliha etsin ve onlara Salih bir es versin.

1|0
    0|0
  • Benim daha önce hiç türbanlı sevgilim olmadı ki olmasını da istemem çünkü o kız kapanmış dine göre onun sevgilisi olamaz onu düşündüğüm için felan da değil aslında sadece şu an için türbanlı sevgili istemiyorum. Ki türban hakkında kötü düşüncelerim yok takan taksın takmayan takmasın

0|0
    0|0
  • Güneş ışınlarından faydalanamıyorlar.

2|0
    0|0
  • Yasadiklarim ve gördüklerim sonrasinda 'sözde' türbanlı olanlardan sadece kaciyorum bana yaklasanlari uzaklastiriyorm malesef ki turbanlari din icin de modellik icin giyenler dolmus genel Konusmuyorm ama çoğu boyle yani...

0|0
    0|0
  • kapalı insanı tercih ederim. esim kapalı olsun isterim
    Tabi unutmamak gerekir ki başını kapatmak sizi namuslu yapmaz. Bu tamamen karakter meselesi

1|1
    0|0
  • Benim tercihim değil fakat erkek arkadaşları tarafından evime çok atılmışlıkları vardır. Bekar olduğum için çevremdeki bazı gençleri kıramıyorum. Fakat son seferki evin icine edip aniden ailesi tarafından aranıp toparlayamadan çıkmışlar. Ne fanteziler yaptınız lan? Çok kızdım.

0|0
    0|0
  • Türbanlı kızların açıklardan ne farkı var ben onu anlamadım?

0|0
    0|0
  • Halk arasında Açık olan kızları biraz hor görüyorlar ama bu her bayanın kendi tercihidir açık veya kapalı olmak kimseyi ilgilendirmez. Benim tercihim ise açık olması ama aşk bu kapalı bir kişiye de aşık olabilirim bence gerçekten sevdikten sonra bunun pek bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • seks için türbanlı...

0|0
    0|0
  • Düsüncem yoj

0|0
    0|0
  • sevmiyom

0|0
    0|0
  • Açık ilk tercihim ama gökkuşağı gibi giyinmeyen bir kapalıda olabilir

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey, tercih hakkı kendin indir. .

0|0
    0|0
  • Herşeyin hayırlısı ama kapalı olması yaşam tarzıma daha uygun...

1|0
    0|0
  • Gözüm gördüğünü beğenir

0|0
    0|0
  • ben açık bayanları tercih ediyorum ama herşeyinde bir usulü var aşırı açık giyinmek bana saçma geliyo kapanan kızlarada saygım sonsuz yaşam tarzları o şekilde pek sevmem amasaygı duyarım

0|0
    0|0
  • çarşaflı , biinili , şortlu , türbanlı , askılı , dövmeli , piercing li , küpeli , takke takanı şapka takanı hakkındaki görüşlerim kişinin kim olduğuna göre değişir.. Üzerindekilere göre değil

0|0
    0|0
  • Nur suresi'nin 31. ayetine göre örtünme Allah'ın bir emri ve İslam dini'nin bir hükmüdür.
    Gerçekten de sırf Cenabı Allah'ın emri olduğu için örtünenlere ne mutlu..

0|1
    0|0
  • allahsiz, kitapsiz, dinsiz, imansiz, ahlaksiz olani tercih ederim. bir de muhabbet guzel, memesi buyuk olsun mumkunse jhsghjksjh

0|0
    2|0
  • Gördüklerimi görsen öyle türbanlılar olmasın ölsün dersin. Hakkıyla tesettüre girenlere lafım yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 14

• Bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Başı kapalı ama mini etekli olanları tercih ederdim erkek olsaydım :D en güzel kafa onlarınki.. :D

0|0
    0|0
  • Düzgün kapanan gereğini yerine getirenleri bir kenara bırakıp konuşuyorum çoğu yediği bokları örtmek için kapanıyor

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydım, kapalı bir kız tercih etmezdim

0|0
    0|0
  • Bunun kapalilik ya da acikliklikla bir alakasi yokki bu kisilik ve karakterle alakali birsey

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Tesettür her zaman favorim

1|0
    1|0
  • Normal insanlar

0|0
    0|0
  • İnsan insandır