Muhabbet kuramıyorum ne yapmalıyım?

Arkadaşlar yaş 18 benim şöyle bir sorunum var birisi gelip bir konu açmadıkça ben konu açamıyorum açsamda ilerleyemiyorum ben nedense hep düzüm her konuda adam soruyor konuşuyoruz öyledir diyorum sonra konuşmuyoruz konu ilerlemiyor ya da ben devam ettiremiyorum harbi çok sıkıntı insanlarla ortak bir nokta bulamıyorum ya da muhabbeti ilerletmede zorlanıyorum ne yapmalıyım

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sosyal fobin olabilir. Bir doktora görün hem kafan rahatlar hemde sıkıntın kalmaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya açıkçası ben doktorlara inanmıyorum bu konuda çünkü bana 2 tatlı söz söyleyip yollucak bana kökten çözüm gerek doktorlar da o kadar uğraşmaz

• 2ay

Tabi doktora göre değişir ama hangisi iyi hangisi kötü bilemiyorum bu yüzden pek gidesimde yok açıkçası

• 2ay

anlıyorum benimkisi sadece bir fikir kendin bilirsin en iyisini

• Muhabbet kuşu besle bebem😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

bir o eksikti akşama kadar babacık babacık mı dicek :D

• 2ay

😂😂😂😂😂abicim abicim der

Erkekler Ne Diyor 1

• kardesim anlaşılan özgüven problemlerin var bir piskoloğa
    görün ya da daga iyisi spor yap spor yaparssn kendini daha iyi hissedersin sosyalligin artar okeyy 😎😎😎😎

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslında bende öyle düşünüyorum bu yüzdeen fitnessa gitmek istiyorum vücut yapınca toparlarım kendimi gibi geliyor sadece para biriktirmem lazım ondan sonra başlıcam ya da dambıl alıp evde kendim mi yapsam bilemiyorum

• 2ay

Aynen para biriktiriyim en kısa zamanda gidicem benim yakınlarımda var bir yer öğrenciye 60 tl iyimi sence

• 2ay

normal salonlar genelde öğledir

Yükleniyor...