merhaba arkadaşlar boşanmadan başkasıyla ilişkiye girmek zinamı?

merhaba arkşlar eşimden ayrıyım ama henüz boşanmadık başka biriyle cinsel ilişkiye girmek veya öpüşmek zina olurmu sonuçta ayrıldık ayrıyız ama boşanma sürüyor daha?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili ile ilişki zina değilmiş gibi algılanıyor. oysa nikahsız tüm ilişkiler ister nişanlı ister sevgili hepsi büyük günah , Mevla sonumuzu hayreylesin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kafan güzelmiş güle güle kullan! Bacım nikahsız yaptığın nane bir diğeriyle boşanma sürecinde olduğun için mübah olmuyor bil istedim. Neyin kafası bu yaa? Ayrıca kişisel görüşümü de belirtmek isterim ki boşanma sürecinde olmuş olman hala diğerinin nikahı altında olduğunu olumlar buna dayanarak boşanacak bile olsanız geç günahını bir kenara atalım ne olursa olsun karaktersizliktir. Şahsi düşüncemdir isteyen katılır beğenmeyen katılmaz. Ötekinden tamamen boşanırsın daha sonra ne halt etmek istersen edersin ama bir diğerinin nikahından çıkmadan edep yahu!!

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kimseyle ilişkiye girmedim tamammı edepiz değilimde ama haliyle bir erkekle görüşmem normal bişey ki eminim eşimde öyle yapıyodur ama sdce erkek arkşm öyle bişey istediği icin sormak istedm yoksa öyle bişey yaptğm yok

Erkekler Ne Diyor 21

• Dini nikah gittiyse aradaki İffet müddeti sanıyorum 4 ay o da geçtiyse. Başkası şle nikah yapabilir zinaya düşmezsin.

0|0
    0|0
  • Evliyken zina bekarken bina ehe uymadı :/

0|0
    0|0
  • Olur tabi evlenmeden yapılan ilişkilerin hepsi

0|0
    0|0
  • Mk bekar olsanda zina bu.

0|0
    0|0
  • Bosanma kesinse aldatma degildir ama yasanilan hersey zinadir..

0|0
    0|0
  • Ultra süper zina.

0|0
    0|0
  • boşansan da günah :D:DD nasıl bir din bilgisi var sende acaba

0|0
    0|0
  • İğrençsin ya

0|0
    0|0
    • 2ay

İlişkiye girmedm kimseyle sdce sordm

• kimse bilmedikten sonra sorun yok

0|0
    0|0
  • Zina mı kaldı yaw?

0|0
    1|0
  • zinadır

0|0
    0|0
  • eşinden başkasıyla yapmak zaten zina. boşanma ne alaka

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayrıyım eşimden boşanmadık daha başkasıyla yatsam yani zina olurmu

• Bende o süreçteyim.
    Ama ayrılsanda ayrılmasan da nikah siz bir ilişki olacağı için zina olur

0|0
    0|0
  • girecek kişi varmı? :)

0|0
    0|0
  • evlenmeden iliskinin hertürlüsü zina.. ayarsız

0|0
    0|0
  • Nikahın olmayan hiç kimseyle sikişemezsin de sevişemezsin de bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Sen zinanin ne demek olduğunu biliyomusun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet

• 2ay

Yaa biliyorm zina evlenmeden hertürlü dinimize göre bişey yapmak günah ama benm sorumu birz yanliş yazmışm yani sonçta baya zamandır ayrıyız eşimle sdce resmi olarak henüz boşanmadk sevgilimle öpüşsem aldatmışmı olurm yani

• 2ay

Sevgilinle imam nikahın var mı? Yoksadokunman bile haram

• Uzatmayın. Allah bilir. İçin rahatsa yap.

0|0
    0|0
  • Senin ateşin var 😎

0|0
    0|0
  • boşanmama degil boşansanda zina ewlilik dışı ilişki zina istersen boşan yap degişmez

0|0
    0|0
  • sen ne içtin gerizekalımısın evlilik dışı her ilişki zina beyin terk seni

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ister boşanmış ol ister olma zinanın nikahsız ilişki demek olduğunu bilmeyecek kadar cahil olacağına inanmıyorum ne kafayla ne amaçla soruyorsun bilemedim.

0|0
    0|0
  • Elbette... ayricada yakisik almaz...

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Tabili zina

0|0
    0|0
  • Zinadir. Bosansan bile nikahsız başka biriyle ilişki yaşamak yine zinadir. Bu ne simdi

0|0
    0|0
  • Bekara serbest gibi konustun

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani normlde biliyorm dinimize göre evlenmeden önce ilişkiye girmek hertürlü günahta evliyim ya şu an resmi olarak ben henüz boşanmadm ama ayrıyız baya zamandır o yüzden soruyorum aldatmışmı oluyorm başkasıyla öpüşsem?

• 2ay

Bence aldatmış olursun. opusup napacan tobe est

• Evlilikle alakası yok ki bunun. Nikah olmadan kimle yaparsan yap zina. Başkasıyla evli olman ya da bekar olman fark etmez

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğruda ama evli olupta yapmak hepsinden daha günAhmış

• 2ay

Hiç duymadım ama aynıdır sonuçta evlilik bitmiş. Aldatma yok ortada sadece kağıt üstünde kalmış

Yükleniyor...