Benimle aynı durumu yaşayan var mıdır?

mezun, küçük ilçesine geri dönmüş, işsiz sınavını verememiş durumdayım öğrenciyken bile daha zengindim. Ha bir de Nişan bozdum. 😫 çok zayifim kahretsin birinin gaza getirmesine ihtiyaç duyuyorum sürekli

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buna benzer yaşadım ama sabrettim ve hiç ummadığım bir maaşla yurtdışında bir işe gönderildim sevgi aşk meşk olayına gelince nedendir bilmem ama olmadı hiç biliyorum klişe gibi gelecek ama sabırlı ol mutlaka bir kapı açılacak ama öncesinde anahtarının oluşması için bazı sorunlar olacak ve bunların olması gerektiğine , güzel günlerin geleceğine inanmalısın inşallah Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla nasip eder

1|0
    0|0
    • ya dibe batiyorum ama ben resmen dengesizlestim boşluktan saçma sapan bir insan oldum çıktım

• 😊 siz de tesekkurler

• teşekkür 😊

En İyi Kız Görüşü

• Nişan harici ayniyiz 😞

1|0
    0|0
    • öküz zaten kpss kazanamadim diye ayrıldık sen sen ol para konusunda cimrilik yapan erkekten uzak dur

• Ya bu mantıktaki erkekten nefret ediyorum. Hala 'benim kazandığım bize yeter. sen sinava hazirlanirsin istersen bir daha. istemezsen de calsmazsin' diyen bazı erkekler varrr.. Allah razi olsun 😁

• yaa dimi en iyisi senin sürekli gelişmeni buyumeni destekleyecek bir erkek. ama o da bana denk gelmez itip kakanlarin değeri oluyo hayatta

Erkekler Ne Diyor 25

• Hayatlarımızda inişler çıkışlar ve durağan zamanlar olur. Önemli olan bu süreci iyi yönetip planlamak. Kendi hayatını ve sonrasını planla. Nasıl bir yaşam istediğine karar ver ve çabala

1|0
    0|0
    • işte sürekli birinin beni pohpohlamasina ihtiyaç duyuyorum ve yaşadığım yer küçük olduğundan dibe batiyorum sürekli evdeyim oyalancak imkanım bile yok

• Öyle düşünme olumlu bakmaya çalış olaylara. Bir süre polyanacılık oyna. Yaşadığın çevre ne kadar küçük olursa olsun avantaja çevir. Kalabalık bir yerde edineceğin başarı çok dikkat çekmeyebilir. Küçük yerde daha çok dikkat çeker gıpta edinirsin

• emin ol istemediğin kadar var dışardan bakıldığında bunlar bende çözüm degil

• geçmişi unut hiçbir zaman maziye takılma zamanı kimse geri alamaz geçmiş geçmişte kaldı hayat devam ediyo ve sende yaşamak zorundasın hayatı biraz daha olumlu bakmanı tavsiye ederim senden daha beter şeyler yaşayan insanları düşün bana hak vereceksin mesela kör insanlar napsınlar gariplerim ya düşünsene kapkaranlık ya ne kadar acı değil mi?

1|0
    0|0
  • Üzülme zamanla düzelir herşey

1|0
    0|0
  • kimseden bisey bekleme durabilirsen kendi ayaklarinin ustunde kal. kendini kullandirirsin. kusura baakma kafam cok gzl

1|0
    0|0
    • öyle yapmaya çalışıyorum ama çok dengesizlestim 😟

• herkezin bir hikayesi var

• eyw saolasin

• Doğru yoldasın. İş bulunur takma

1|0
    0|0
  • bir mucize bekleyen hatun daha. :)

1|0
    0|0
  • atama beklemekten ciğerim soldu kendimi kesicem artık

1|0
    0|0
  • Git intihar et

0|0
    1|0
  • Öncelikle sen çok değerlisin unutma senden 1 tane var.
    Her şeyin hayirlisi nişanı atman konusunda.
    Uzun ve tek başına yürüdüğün bir hayattan ailenin yanına döndün ve boşluktasin.
    Rahat değilsin artık senn hayatın bu unutma sen orda büyüdün.
    İş bulmaya çalış evde durmakla olmaz, daha çok kafayı yersin. Sevgili ve Nisan işlerini düşünme fazla olucagı varsa olur acele etme.
    Vesselam

0|0
    0|0
  • Boy kilo?

0|0
    1|0
  • Abimle aynı kafayı yaşıyorsun ilçesi 3000 nüfus okulu bitirmiş sınavı başarısız eve gitmiş parası Yok onunla tanış dertleş bence :))

0|0
    0|0
  • Kendine gel dostum daha cok gencsin yasli nineler bile senden daha azimlidir lanet olasi poponu yerinden kaldir ve kendine bir tokat at dostum ( gaza gelmediysen tup takalim )

0|0
    0|0
  • küçük bir ilçedeysen yapacak bir şeyin de yoktur otur kpss çalış işte

0|0
    0|0
  • Bölüm ne

0|0
    0|0
    • ziraat mühendisligi

• Öğrenci olarak okumanın zevk-i ayrı ama çalışırken bir de yoğun çalışıyorsan okula gidemiyorsan çok bir anlamı olmuyor

• tahmin edebiliyorum

• Neye gaza geleceksin

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız ama ben erkek :) nerdensn sn

0|0
    0|0
  • sen Aslansın, sen kaplansın sen yaparsın

1|0
    0|0

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...