Kapat

Gozum hep yukseklerde mutlu olamiyorum?

Beyler ben herseyin en iyisini istiyorum. Azi ortasi falan beni tatamin etmiyor. İlla en iyi olacak. Mesela bmw 520 ye biniyorum orta seviye bir araba degil ama bu bile beni tatmin etkiyor gozum bmw mercedese vs vs binebiliyorum ama benim gozum ferrarilerde lambolarda. Veya milyoner olsaydim o bile beni tatmin etmezdi cunku daha iyisi var milyarder olmak gibi. Tabi bu sadece bir ornek sadece para konusunda degil (Ama en cok o konuda) herkonuda en iyisini istiyorum gereknis hayatinda gerek gundelik hayatta sosyal agataimda is hayatinda vs vs. Herseyin en iyisini istiyorum. Ve herseyde en iyite ulasmak sahsen mumkum olmuyor. Buda beni gundelik hayatta depresyoma sokuyor. Ve bu yuzden hi mutlu olamiyorum.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Her kes her şeyin en iyisini ister. Bunun için değil mi bunca kavgalar, kanlar, Savaşlar, darbe, devrimler?
    Sen en azından kendi kendine istiyorsun, başkaları tek istemekle yetinmez ve senin elindekilere sahip olmak için seni ezer geçer, gerekirse öldürür

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gözün yükseklerde olursa mutlu olamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O zaman biraz alçaklarda yaşamayı dene 😂😂

0|0
    1|0
  • mukemmeliyetcilik var profesyonel yardim etkili olur bence

0|0
    1|0
  • evet acikcasi ben mukemmel miyim diye once kendine sormalisin hem eksigin olacakki karsidaki tamamlasn erkeginin eksiginide sen kapatirsn bu isler boyle

0|0
    1|0
    • dostum ben mukemel birini aramiyorumki kendim mukemel olmak istiyorum

• tamam oste olamazsin elindekilerle yetinmeyi sukretmeyi bilmelisin hacicim

Erkekler Ne Diyor 1

• ya kimsesiz yalnız yaşamaya çalışan biri olsaydım de şükret

0|0
    0|0
Yükleniyor...