Neden Herkes Kilolu (Şişman-Obez) Kişilerden Nefret Ediyor?

Neden Herkes Kilolu (Şişman-Obez) Kişilerden Nefret Ediyor?

Güncellemeler:
1ay Ben 18 yaşında , yaklaşık 125 kilo bir gencim. Okulda veya normal yaşantımda bir tane bile Türk kız arkadaşım yok. Neden kızlar kilolu erkeklerden çekinir veya nefret eder? Toplumda şişman kız arkadaşları olan , kızlar var peki neden erkeklere karşı böyle bir küçümseme ve hor görme huyu var sevgili olmayı geçtim arkadaş olarak bile kabul etmiyorlar dışlıyorlar.
1ay Oysa ki yabancı ülkelerde Facebook üzerinden tanıştığım birçok kız arkadaşlarım (kankalarım) var onlar hiç hor görmüyorlar çok arkadaş canlısı insanlar , bizim isnsanımızda neden böyle kötü bir huy var anlamış değilim.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Nefret etmiyorum kimsenin görünüşüyle dalga geçmem , geçilmesinden hoşlanmam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nefret etmiyorum, diğer insanlardan pek te farkı yok benim için, zaten her kes bir şekilde farklıdır

0|1
    0|0
    • 1ay

Sen aldırma öyle insanlara, hep vardırlar...

• 1ay

En önemlisi kendini eve kapatma, her gün gideceğin bir yer olsun. İlk başlar bir parka, kafeye ve s. gitmeye başla. Görüceksin, orda her gün gördüğün insanlar sana alışacak ve garip bakmayacak. Üniversitede de böyle, ilk başlar dikkat çekersin belki, ama sonradan her şey normal olması gerektiği gibi olacak

• 1ay

Söylediklerini yapacağım umarım işe yarar.

Erkekler Ne Diyor 2

• Tüm dünyadaki herkesmi?

0|1
    0|0
    • 1ay

Benim çevremdeki neredeyse herkes özellikle kızlar.

• nefret değil hoşlanmıyorum

0|0
    0|2
    • 1ay

Hoşlanmıyor olabilirsiniz , hatta ben kendim bile hoşlanmıyorum elimde olsa hemen verip kurtulurum ama sanki ben onlara kötü bir şey yapmışım gibi nefretle bakıyorlar bizim ülkenin asla düzelmeyecek olan sorunlarından biri bu.

• 1ay

kardeş mesela ben senle erkek oldugun için arkadaslık yapardım sıkıntı değil ama karsı cins olarak dediğim gibi gözede gönlede hitap etmiyor .
      ne tur bir hastalıgın vardır ya da yoktur bilmiyorum ama saglıklıysan basarabilirsin. nice örnekler var . hem bunu daha çok dıs dunya için degilde kendin için istemek gerek.

• 1ay

Obezite hastalığı var bende kardeşim ve dediğine katılıyorum ben de karşı cinsin kilolu olmasını istemem ama kimseyle de dalga geçmem onu hor görmem , sokakta yürürken bile milletin dik dik bakması çok rahatsız ediyor ve üzüyor hiç empati kurmuyorlar.

Yükleniyor...