Allah varken neden meleklerden yardim istenir?

Bu yasam koclari melek koclari hep meleklerden isteyin diyorlar. allah varken neden meleklere sesleniyor ki bu millet ben anlamadim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Boş boş konuşuyorlar kardeşim bakma onlara. Meleklerin Allah'ın izni doğrultusunda yardım ettiklerinden haberleri bile olmayan adamdan koç mu olurmuş. Hayır bide gerçekten buna inanıp uygulayan insanlar varsa vay onların haline. Allah yolumuzu şaşırtmasın.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşam koçlari, bir ara da evrene takmıştı. Ahdjfjfkfk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu tarz insanlar dinleri kendi bildiklerine göre yorumlarlar ve insanları dinlerden soğuturlar. Siz kendi dininizi bilmeyecek kadar aciz değilsiniz, bazı şeyleri kitabınız okuyarak öğrenin. Hacıyı hocayı bırakın.

0|1
    0|0
  • olayı yanlış anlamışsın ya da anlatamamışlar veyahutta onlarda yanlış anlamışlar işi :D allahtan istiyiceksin elbette ama bir aracı olması kesinlikle daha iyidir arac görevi görür o kişi yani

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasil yani biraz daha acarmisin bu konuyu

• 2ay

yani sen Allahtan birşey istersin onun olma ihtimali vesayre vardır birde o büyük alimlerin Hz. Muhammed'in istemesi vardır diymi sen böyle büyük kişileri aracı olarak kullanırsın yani rica edersin diyim :D derler ya onun aşkına bunun hürmetine vesayre ama tabi senin gördüklerin diren o kişilerden istiyor olabilir ancak niyetleri Allahtan istemektir sadece ondanda yardımcı olmasını istiyorlardır

• Allah büyük patron, onu her zaman rahatsız etmemek gerek, en son baktın olmuyor ona gidersin. Töbe töbe Allam beni affet😱😱😱

0|0
    0|0
  • Melekler düşünemez aklı yoktur robot gibidirler

0|0
    0|0
  • yaşam koçunda sıkıntı var meleklere niye yönlendiriyorlar

0|0
    0|0
  • kım o mallar ya bunu da ılkez duydum

0|0
    0|0
  • biz allahtan istiyoz sen hayıdır

0|0
    0|0
  • Allah'ın olduğunu kim söyledi?

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 🤔🤔

0|0
    0|0
  • Meleklerden yardım istemedim hiç. Beni Yaratan'dan istedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...