İnsanların güldüğü şeylere gülmüyorum ağladığı şeylere de ağlamiyorum?

İnsanların güldüğü çoğu şeyler hiç gülünç gelmiyor çok tepkisiz kalıyorum ve zorla gülmeye çalışıyorum, çok basit şeylerden kavga edip iki dakika sonra barışiyorlar bana bunlar çok saçma ve samimiyetsizce geliyor, çok nadir gulerim ama insanlar da benim güldüğüm şeylere gülmüyor... Hayatımda hiç zıt eren köy, aaa şu tren mi, asdafffs kah kih koh, sjsjsjsj, puskevit esprileri ve hatirlamadigim bir sürü populer gulunc şakaları esprileri kullanmadım hatta kanka bile (sadece laf olsun diye içten değil). Mesela Erol Taş gülüşü hoşuma gider. Küfürbaz haydoyu ilk izledigimde (2011) çok gulmustum hala da gulerim. İçime kapanık sessiz utangaç yani asosyel biriyim. Şimdi insanlar mı normal yoksa ben anormal miyim. Eğer bu insanlar saçma şeylere gülüp olur olmadık şeylerden kavga edip iki dakka sonra barışan samimiyetsz normal kisilerse bn anormal olmaktan gurur duyuyorum. ...

Güncellemeler:
2ay Neden kimse görüş paylasmiyor yoksa sizin saçma bel altı sorularinizdan değil mi diye? ...
2ay ... ... üç noktaların ardına sigdirdim anlatamadiklaeimi

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bence akilli ve olgun bir insansin. ben de oyle kahkaha atmam komedi sovlari yalnizca tebessim ettirir oyle dram filmlerine aglamam bos isler bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanki bnde kişilik bozukluğu var gibi baksana böyle çok tepkisiz mi olunur. ..

Ayrıca yorumun için teşekkür ederim bir sen paylaşım yaptın burada bile yalnız kaldm insanlardan

• 2ay

Öyle insanlar hep göz önünde tutuluyor bizlerse kuş tutsak yaranamiyoruz

• 2ay

yozlasmis bir toplumun icindeyiz

• Diğerleri anormal nasıl bir samimiyetsizliktir bu insanlarda ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Bn 23 yıldır anlamaya çalışıyorum ama çözemedim keşke cozmekten yani zamanımı boşa harcamaktan vazgecebilsem

Erkekler Ne Diyor 1

• İlginçsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...