Babamı öldürmekten korkuyorum. Sonuna kadar okuyun. Ne yapacağım?

Arkadaşlar babamla anlasamıyorum. Surekli bağırıyor vb. Sorunu bana guvenmemesi. Kendisi dindar degil bende degilim. sorun İslam degil babamın davranışları. Kurani kerim dersi sectim secmeli olarak. Kapanma gibi istegim de yok. Anneme hemen " seni gebertecegim bunu sen boyle yetiştirdin o kızın bir gun elimde kalacak " vb. Laflar söylüyor. Kitap okurum derslere çalışırım. Bana bu konuda güvenmiyor inanmıyor bağırıyor. din sebebi ile (dindar bile degilim) bana şiddet uyguladı bir ders yüzünden. PKK sempatizanı. Alman köpeği... Git almanca öğren vb. Baskılar yapıyor. Herşeyime karışıyor. Şiddet ve psikolojik baskı görüyorum kısacası. Psikolojim altüst oldu okulda da taciz gibi bir durum oldu. Aileme anlatmıyorum. Kendime zarar veriyorum insanları öldürmek istiyorum. yemin ederim ki troll degilim. Allah icin bir yol gösterin. Ben bu baba denen itle ne yapacagım? Dışarıda medeni eve gelince k*pek gibi. Yol gösterin ben ne yapacağım? Ben bu gidisle kafayı yer miyim?

1|1
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aklı başında güvenebileceğin bir aile büyüğünüz varsa ondan yardım iste. Babanla konuşsun. Arada iyi bir arabulucu olursa faydası olabilir. Ya da babanın aklı başında yakın bir arkadaşı da olabilir bu kişi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır. Ondan nefret ediyorum. Anlasmam. Elimi kana bulayacak ileride.

• 2ay

Sinirle yanlış düşünüyorsun. kontrolü kaybedersen başın dertten kurtulmaz bu gününü bile mumla arasın. Söz dinle.

En İyi Kız Görüşü

• şu koşullarda pek yapabileceğin birşey yok gibi sanırım kendi özgürlüğüne ulaşabilmen için zamanın var o yüzden yapabileceğin en iyi şey ev ortamında aynı ortamda çok bulunmamaya çalışmak ve kendi hayatındaki gelişmelerden bahsetmemek zaten öyle bir baba da merak etmiyordur tahminimce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• umursamamayı öğrenmelisin ya. ayrı eve çıkamıyorsan duyma söylediği şeyleri, konuşsun kendi kendine. ben bunu yapmaya başladım başlayalı evde canımı hiç kimse sıkamıyor haskjasf

0|0
    0|0
  • Aile sosyal hizmetler destek alabilirsiniz çünkü aile yardımcı oluyor olmasa seni yurt yerleşiyor aile aklında geldi pişman olacak.

0|0
    0|0
  • burada yorum yapanlar sadece boş yorum malesef o evden ayrılmazsan mutlu olamazsın acık ve net üzmek istemem seni ama başka çare yok kardeşim

0|0
    0|0
  • Pkk sempatizanımısın

0|0
    0|0
    • 2ay

Düzgün konuş baban neden öyle diyor pkk ya karşı birşeymi besliyorsun

• 2ay

İmla kuralı bilmezsen yalnış anlaşılır herşey

• Ya çok üzüldüm 😢 sabret biraz dua et dinine yaklaş biraz allah yol gosterir

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardesim benim dine yaklaşmak gibi bir niyetim yok. Dindar birisi ile babamın beyni aynı. Biri İslam yobazı biri ateist yobazı. Sadece saygılıyım dedim. Sorun İslam degil. Sadece araştırmak icin o dersi sectim. Arastırsamda musluman olacagımı sanmıyorum. Dindar olmayan birisine allah yol gosterir demen cok ironik. Benim saygım, babamın düşmanlığı var... Onun sadece saygıya bile tahammülü yok. Ve siddet psikolojik baskı görüyorum. Bunu yazdım.

• 2ay

Herneyse. Sinirliyim Şu an

• 2ay

Allah yardım etsin ne diyim

• Bence kesinlikle evi terketmelisin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayatımı mı karartacagım? Okuyorum nereye kaçayım?

• 2ay

Hayat öyle çabuk kararan bir şey değil. Biz türkler özgürlük düşkünü bir kültürde yetişiyoruz.(milli duygularla kurmuyorum bu cümleyi.) Özgür olmadan sağlıklı bir biçimde yaşayamayız. Baskı altında kaldıkça psikolojin daha çok bozulacak ve asıl o zaman hayatın kararacak. Güçlü ol kimseye muhtaç değilsin yaşayabilmek için. Anlattıkların hiç küçümsenecek veya katlanılabilir şeyler değil.

• 2ay

Ankaradaysan yer konusunda yardım etmeye çalışırım elimden geldiğince.

• gelirsen yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Sabrın sonu Selamet.

0|0
    0|0
  • Baban islam düşmanımı?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de musluman degilim. Ama saygılıyım. Ogrenmek icin kuran dersini seçtim. dindar olma gibi niyetimde yok. Ama babam İslam düşmanı. Ben kimseye düşman ya da saygısız degilim. Benim yüzümden anneme bağırıyor annemde sesini çıkaramıyor ona da bağırıyor. PKK sempatizanı alman köpeği İslam düşmanının teki

• 2ay

Allah inşallah hidiayet nasip eder sanada babanasa hem Allah sana sabır versin yardımcın olsun

• 2ay

Benim dindar olma gibi niyetim yok. Saygılıyım dedim sadece. Neyi nasip etsin? Neyse, teşekkürler...

• Babanın eşkalini ver ulku ocaklarına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tek çaren herkesi arkanda bırakıp ayaklarının üzerine sağlam basarak bir yere siginip kendi başının çaresine bakmak ama kotu yollara bulaşmadan kaçıp yirda sığın bir teyzenin yanına sığın ama o evde kalma kaç

0|0
    0|0
  • Sakin sakin anlat bence söylediklerini.. Kurandan girdin Alman köpeğinden pkk sempatızanından çıktın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben dindar birisi bile değilim. Sadece biraz daha bilgi edinmek icin o dersi seçtim. Dindar olma niyetinde yok. Babam zaten dindar değil. Ama buna saygısıda yok tahammül edemiyor. Vuruyor bazen ve bana güveni inancı yok. Bana inanmıyor. Sürekli baskı uyguluyor bağırıyor çağırıyor. Pkkyı aklayan , alman, İngiliz kültürlerini öven sözde medeni bir tip. Ona olan sevgimi kaybettim. Onu sevmiyorum. Deliriyorum. Kendime zarar veriyorum. Taciz gibi olaylarımda oldu bunu aileme anlatmıyorum. Herşey üst üste girince deliriyorum

• 2ay

İstanbul'da yaşıyorum. Lise 3u okuyorum

• 2ay

Şimdi anladım, baban kommünist herhalde, o yüzden senin kuranı kerim kursu seçmene kızmış herhalde.
      Bunu çıkardım yazışından.
      Sen babanı öldürmeyi planlayıp düşünme bence biran önce ev bul çık ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı dene.

• Değerli bir aile büyüğünden destek almanı öneriyorum..

0|0
    0|0
  • O baba ölsun, boyle babalar ölsun

0|0
    0|0
  • ilk olarak okulunun rehberliğine git, bu basit bir durum değil eğer gerçek söylüyorsan. onlar seni polis mi artık nereye yönlendirmek gerekirse yönlendirirler. dua et

0|0
    0|0
  • Bir psikologa gorun ya da odana cekil yaninda prk durma

0|0
    0|0
  • Canım baban sana bu kadar zarar veriyorsa sen de o tür şeylerini paylaşma ve takmamaya çalış , istedigin dini ogrenmekte özgürsün senin ateist olma durumun ailenden geliyor ama belki de musluman olcaksın ( şu an ne kadar istemiyo olarak gozuksen de ki bu ailenden bir aliskanlik olarak geliyor) buna karışamaz ama ben seni anladım sen de bahsetme yani o konulardan haberi olmasın bisey diyince he de gec

0|0
    0|0
  • Babanı psikologa yönlendir

0|0
    0|0
  • O adamdan bir halt olmaz. Kaç kurtul

0|0
    0|0
    • 2ay

Nereye kaçayım? Okuyorum. Senelerdir katlanıyorum katil olacagım deli oldum korkuyorum

• 2ay

O adam senin elini kana bular. Gel bizde kal kızım insanlık ölmedi

• taciz olayini gizleme bence polise haber et ailenede soyle niye gizliyorsun ki baban sana kizicak degil

0|0
    0|0
  • Baban salak mı?

0|0
    0|0
  • Can'ım sakin ol bak bunu yaşamak çok zor her gün aynı işkenceye maruz kalmak kadar kötüsü olamaz dinleme desem ayrı ama pişkolojik destek Alman şart yoksa bir süre sonra kafayı yersin annenle konuş seni bir doktora götürsün tek başina altından kalkamazsın😞

0|0
    0|0
    • 2ay

Annemin götürmesi icin babamında haberi olması lazım. Kafayı yemiş bir durumdayım zaten kendimi jiletliyorum

Yükleniyor...