Bir insan her şeye sıfırdan başlayabilir mi?

Bir insan her şeye sıfırdan başlaya bilir mi?
Bir insan her şeye sıfırdan başlayabilir mi?Hiç bilmediğim benimle alakası olmayan bir şehire gidip orada kendi düzenimi kurmak istiyorum. Bütün arkadaş çevremden, ailemden uzak kimsenin beni bulamayacağı bir yere. Telefon numaramı değiştirip, ks, facebook, instegram dahil bütün sosyal medya hesaplarımı kapatıp sıfırdan başlamak istiyorum. Hı eğer sorarsanız bütün param cüzdanımda ne var ise o kadar var. Ben şimdi her şeye sıfırdan başlayabilir miyim? Çünkü zamanla herkese ister istemez zarar vermeye başlıyorum ve ben artık kimseye zarar vermemek için yalnız kalmak istiyorum.

1|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yav knk saçmalama ne diyorsun :D Gel konuşcaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• İstersen yapabilirsin. İhtiyacın olan şey sadece yapacağına inanman ve güçlü kalman

0|0
    0|0
  • Belliki bisey olmus ona takilmissinda dusuncelere dalmissin herkes ister zaman zaman bunu bence ama yapmak buyuk bir sorumluluktur bence konu hakkindaki asil fikrimse hafizani silmeyi basaramazsan asla sifirdan baslayamazsin onceki hayatinda yasadigin iyi kotu butun anilarin pesini birakmayacaktir bence belki simdi cazip gelebilir yalniz kalmak falan ama sonsuz yalnizlik kimseye mutluluk getirmez... Bence.

0|0
    0|0
  • Zarar verdiğine emin misin

0|0
    0|0
  • Depresyon inanıp inanmamakla olmaz. gidin beyin fotoğraflamada görürsünüz gerçek mi değil mi

0|0
    0|0
  • Bende sıfırdan başladım. Hiç tanımadığım bir şehre geldim. Bütün çevremi çevremdekileri arkada bıraktım geldim. Evet sıfırdan başlayabilirsin ama zamanla gittiğin yerde de elbet bir çevren oluşucak. Ve sonra tekrar sıfırdan başlayıp orayıda bırakmak isteyeceksindir..

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum sen hayata geldiginde zaten hayata sifirdan baslamis olarak geliyosun bir daha gercekten anne karnindan cikip dogamayacagin gibi ayni sekilde sifirdan da baslayamazsin illaki bir yerde ailene ya da ailenim sana muhtac olacagi duruar olacaktir

1|0
    0|0
  • hayır 1970 model aracı 2016 model diye satabilir misin?

1|0
    0|0
  • Senin istediğin şeyi şüphesiz bir çok insan istiyo ama zor çok şey değişir belki hayatında fakat değişmeyecek şeyler var

0|0
    0|0
  • Isterse yapabilir felan laf yapamazsin alisilmis bir duzen var he dibi gorursen mecbur baslarsin ama elinin tersiyle itip oyle ben idealistim su bu tirt

0|0
    0|0
  • hiç bilmediğin herkesten herşeyden uzak bir yere kaçsan da düşüncelerinden kaçamadığın için sıfırdan başlayamazsın. sadece bundan sonrası için daha iyi şeyler yapmaya başlayabilirsin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok film izlemişsin. Nereye kapatıyon allah aşkına onu bunu şunu

0|0
    0|0
  • Başlayabilir.

0|0
    0|0
  • başlayabilirsin, hiç bir şey imkansız değildir.

0|0
    0|0
  • Bence kimseyi takma oldugun mekanda 0 dan basla o daha guclu yapcaktir seni ben oyleyim Şu an

0|0
    0|0
  • Malesef geçmişin izi kalır

0|0
    0|0
  • Kafasında bitirebiliyorsa başlayabilir.

0|0
    0|0
  • para varsa herşey olur

0|0
    0|0
  • Geçmişin hayaletini geleceğine gölge düşürmezse olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geride bırakılanlar unutulmak istenilen şeyleri silemezsin

0|1
    0|0
  • Valla en kolay yapabildigim şey

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0