Rezil oldum ne yapmalıyım?

Bugün bir arkadaşımla buluşacaktık çok samimi bir arkadaşım ve uzun bir süredir görüşmüyoruz yurt disinda okuyor ama Turkiyeye dondu, herneyse biz bir kafede bulusacaktik bahce gibi biryer bende gittim o kafeye arkasindan gozlerini kapattim elimle ya ben kimim dersin ya oyle iste 😂😂 sonra cocugun yuzune baktim baska birisi guldu bana ama okadar cok benziyorlar ki arkadan kafa yapisi sac rengi ve giyim tarzi kareli gomlek filan sonra pardon diye gecistirdim sonra oradaki bir kac kisi farketti durumu 😖 ve arkadasima mesaj attim baska bir kafeye gidelim diye 😂 baska bir yerde bulustuk ama cok rezil oldum birde cocugun gozunu kapattim ben kimim diye 😖😖 olmus bitmis ama dusundukce utaniyorum siz olsaniz tanimadiginiz biri boyle yapsa ne hissedersinjz sanki cocukla konusmaya calisiyor gibi oldum ya 😖😖

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• yok be yapan sen oldugun ıcın fazla buyutebılırısın kı baskası cokta onemsemez yanı bırısı bana yapsa hatayla guler gecerdım bu kadar baskası ne der dıye dusunursen yasayamazsın relax ol sonucta hata yaptıgının gerkes farkında ve bu tıp hataları herkes yapar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanlışlık olmuş. Düşünme bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...