Medeni cesaretiniz var mı?

Burada görüşlerde ve özelden konuştuklarımız elbette oluyor ama birebir yüzyüze gelindiğinde konuşabilir misiniz?

veya karşı cinsten hiç tanımadığınız biriyle sokakta, avm'de, parkta tanışıp muhabbet edebilir misiniz?

Ben bu konu da kendime sonuna kadar güveniyorum çünkü bazı şeyleri aştım. İnsanları tanımadan çok soğuk görünüyor, sevimsiz gibi yorumlar da bulunmanın yanlış olduğunu öğrendim.

Medeni cesaretiniz var mı?

Yorumlarınızı alalım ve mümkünse gizlenmeyin :)

1|2
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Konuşamayacaksam, ne diye açıkça yazayım?

0|1
    0|0
    • 2ay

Soruya soru ile cevap veriyorsun. Kaçtığın birşey mi var dostum? :)

• 2ay

Ben mizaç olarak, kimsenin ayağına giden veya sohbeti başlatan insan değilimdir. Egoist de, ya da başka bişey...

Yani ha burada, ha orada, ha şurada... Kimseye gidip de hoşlanıyorum demem.

• 2ay

O zaman sen doğru insansın. Kendini bozma...

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar öz güven yok bazı insanlar hiç tanımadığı insanlarla 40 yıllık arkadaşıyım gibi Konuşuyor şaşırıp kalıyorum

0|1
    0|0
    • 2ay

Özgüven değil medeni cesaret bunun adı :)
      Ben henüz ilk buluşmam olmasına rağmen o gün sevdiğim kadının annesi ile de tanıştım. 🙈

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Bayanlar medeni cesareti olan erkeklerden kaçar, madeni cesareti olan erkeklere sıvaşırlar, uça uça giderler kucaklarına, medeni cesaretli olmanın verdiği yalnızlıkla nereye kadar gidebileceğim bakalım.

0|1
    0|0
    • 2ay

Zannediyorlar ki organlarını çalacağız :)

• 2ay

Bunu dert etme zaten, onlar hiç bir zaman yoktular yanında, farkında olduğunu düşünerek;dost zannettiğin bir kişi daha var onu atmakta zorlanabilirsin, en iyi dostun zannediyorsun ama onu atmakta zorlanacağını düşünüyorum.

• 2ay

Onu da yıllar önce postaladım :)

• Var :D

0|1
    0|0
  • Değilim

0|1
    0|0
  • vardır bir yerlerde. d

0|1
    0|0
Yükleniyor...