Bilerek gormezden gelen erkek?

Muhendislik okuyorum malzeme almak icin dukkana gittim bir cocuk benim yaslarda ilgileniyormus okuyor musun dedim okumuyormus myo da okudun mu dedim hayat okulunda okudum dedi filan sonra normal yardimci oldu en son proje icin yardim ederse diye numarasini aldim dogru vermis watsapta baktim sonra bir daha gittim yuzume bir kere bile bakmadi arkadasi hatta bugun cok dalgin dedi gulerek ama ben bakiyorum o sanki varligimdan bihaber takiliyor anlam veremedim bu yaptigina?

Güncellemeler:
2ay Yaaa bakinn
2ay Cevap niye yok

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınların şu saflığı akla zarar!

1|0
    0|0
  • Sakin bir erkegin pesindrn kosma
    %85 adam degiliz

1|0
    0|0
    • 2ay

Kosmuyorum zaten akillandim da buna da bisey yapmadim havaya girdi hemen ne old anlamadim 100de 100 sevmiyorum ayrica

• 2ay

Valla illa bisey yapmak istiyosan. O tripte biri olsam sen simdi yazsan hemen heycanlanirdom eger bende istiyorsam. Ama sert yapma pas vermedin falan deme romantik ol.

• 2ay

senden bir adım beklemiş sen yazmayınca bozulmuş.. birde sen okuyorsu o okumuyor diye içlenmiş.. Hassas ve karakterli bir yapısı olduğu belli espri ile arayı düzeltmeye calışma tiye alındıgını sanar.. agırdan yaklaş ve yardımcı olcagı konularda danış işe yarar emin ol:)

• Senin ne isin var onunla

0|0
    0|0
  • Cocuk yakisikli olunca demek kizlar boyle asilip soru sorup proje bahanesiyle numara istiyor

0|0
    1|0
    • 2ay

Hayir valla oyle degil yaa

• 2ay

Heee ta nerdesin kimbilir beni asildi sandigindan mi bole yapti

• 2ay

Illa dibinde mi olmak lazim simdi uzaktan yardim diye birsey var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...