Erkekler kaç yaşına gelince capkinligi birakip evlenmek ister?

Kac yasina gelince haksizlik ettigi eski sevgililerini dusunup pisman olur veya kac yaslarinda artik evlenip yuva kurma istegi tavan yapar?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• çapkınlıgın yaşla bir ilgisi yoktur karakterli ilgisi vardır mesela ben 28 yaşındayım hiçbir zaman çapkın olmadım

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Dur bak sorudaki anormallikle ilgili ufak bir şey yazmak istiyorum:

"Erkekler kaç yaşına gelince capkinligi birakip evlenmek ister?"

Her erkek çapkındır ve bir gün çapkınlığı bırakıp evlenmek isterler.

"Kac yasina gelince haksizlik ettigi eski sevgililerini dusunup pisman olur "

Her erkeğin bir sürü eski sevgilisi vardır ve onlara haksızlık etmiştir. Eninde sonunda pişman olur.

"kac yaslarinda artik evlenip yuva kurma istegi tavan yapar"

Erkekler belli bir yaşa gelince evlenip yuva kurar.

Şu genellemeleri yaparken kurduğun mantığı biraz açabilir misin? Çünkü şu sorduğun sorudan anladığım tek şey erkek diye bir şey var ve sen onunla ilgili kafanda bir şeyer kurmuşsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Eski sevgililerimin hepsinden evlilik teklifi aldim aileleriyle tanistim soz nişan konuşuldu karar verildi tam o donemlerde biri rus kazak digeri azeri kadinla aldatti ve ben terkedince capkinliga daha da fazlasiyla devam ettiler. Galiba bunlar cok da evlenme ya da yuva kurma merakinda degiller diye düşünüyorum

• 2ay

Benimle zaten tanisma doneminde ciddi dusunduklerini söylüyorlar. Ben bu konuyu acmaya gerek duymuyorum zaten dogal sonucu diye bakiyorum olaya. Evlilik lafi etmeme gerek kalmiyor. Butun iliskilerimde ilk iki ay icinde evlenme teklifi aliyorum. Karsi tarafin ailesi de acele ediyor Ancak ben zamana ihtiyac duyduğumu söyleyince biseyler ters gitmeye basliyor. Hatta bu isi yavaslattigim icin sitem ediyorlar. Sonra diger kadin ya da kadinlardan haberim oluyor.

• 2ay

İlişkinin başında evlilik lafları etmeye başlayan adamlara pek şans vermeni önermem. Eğer görüp de doğrudan evlenmek istiyorsa istemeye gelir, biraz zaman istiyorsa hemen ilişkinin başında bu muhabbeti açmaz. Tanışıp da buluşmaya başlayınca evlilik muhabbetinden konuya dalan adamların önemli bir kısmı arıza tiplerden çıkar.

• Bu durum sadece seninle alakalı oldugunu düşünüyorum. Açana sen gerçekten evlenmek istedin mi? ya da şöyle sorayım sen sadece evlenmek için mi istiyorsun.

0|0
    0|0
  • 15 yaş.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey. her erkekte değişir o. kimisi ergenlikte olgunlaşır ve hep öyle kalır kimisi ergenlik bitince kimisi 30 undan sonra kimisi hiçbir zaman olgunlaşmaz

0|0
    0|0
  • Yaşla alakalı değil ben kendimi bildim bileli sevdiğim kadınla evlilik yaşamayı hayal ediyorum

0|0
    0|0
  • Ölünce canım:)

0|0
    0|0
  • Oyle bisey yok varsada 40 olabilir

0|0
    0|0
  • Geçmişi bırakmadıkça mutlu olamassınız siz kızlar.

0|0
    0|0
  • 30 yaşını geçtiklerinde sanırım

0|0
    0|0
  • 26 dan sonra

0|0
    0|0
  • erkegin geninde vardir onu dizginliyecek kisi karsisina ciktigi zaman birakir.

0|0
    0|0
  • 30 olunca

0|0
    0|0
  • her erkek çapkın olmaz

0|0
    0|0
  • kısmeti acıksa düşünmez

0|0
    0|0
  • Evlenince birakip cunku artik cinsellik ve karisi tum islerini hallettigi ixin

0|0
    0|0
  • 35 gibi bırakırız

0|0
    0|0
  • ben geçmişimin acısını çıkardığım zaman işte artık evlenebilirim derim

0|0
    0|0
  • yaşla alakası yok

0|0
    0|0
  • Bunun yaşla alakası yok adam olmayla alakalı

0|0
    0|0
  • yaşım 25 ve hep düzenli manitadan yana olmuşumdur...

0|0
    0|0
  • bence yaştan ziyade olgunlaşmakla ilgili bu... 40 yaşında ergenlere meydan okuyanları gördüm!

0|0
    0|0
  • 1 yaşında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...