Zamanla iyi olur muyum?

Uniye yeni başladım. Bölümümü de çok seviyorum.
Ilk gunden arkadaş buldum derken hepsinin art arda samimiyetsizliklerini gördüm. Bizim sözde bir grubumuz var ama beni hiç kimse takmıyor ve bu gruptaki bir iki kişiyi seviyorum onlarda olmasa ne yaparım bilmem. 2. Haftam oldu ve ben hala günlerdir ağlıyorum. Niye bu kadar samimiyetsizler? Niye üniversiteli olduklarının farkına varıp aptalca işlerden vaz geçmiyorlar? Gerçi ben onlardan 1 yaş da olsa büyüğüm. Bu arada her zaman arkadaşlarım oldu hatta buraya gelmeden önce herkes sen zaten arkadaş bulursunda nasıl olduklarına dikkat et derlerdi. Doğruymuş. Yeni olduğum için mi böyle? Ailemden ve diğer herkesten sıkıntılarımı saklıyorum ama dayanamıyorum. Kendimi çok yalnız hissediyorum.

1|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversite hayatının tamamı böyledir. Lisede hiç bir arkadaşının teknik olarak senden bir çıkarı yoktu ayrıca çocuk sayılırdınız kalpleriniz saf ve temizdi. Ama artık üniversitedesin. Gördüğün her kes potansiyel olarak senden faydalanabilir ve bunun için her türlü yalana açıktırlar. Arkadaşlarını iyi seç.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne istiyorlar ki? Onlarda dersi iyice takip ediyor dersten başka benden ne istiyebilirler ki?

• 2ay

Bak o hocalar, öğretim görevlileri felan, senin benim gibi normal insanlar değiller. Onlar farklı bir dünyada yaşar. Onlara göre derse geç girmek ya da hiç girmemek ana avrat küfür etmek gibi bir şey. Akıllı ol. Derslerine düzenli gir. Hocalarınla kesinlikle atışma veya tartışma. Sene sonunda seni seve seve dersten geçirirler. Ama tutup da devamsızlık yaparsan veya tutup da hocanın bir fikrine itiraz edersen o hoca emekli olana kadar dersten geçemezsin.

• 2ay

Gerçekten yararlı bilgiler bunlar. Teşekkür ederim. :)

En İyi Kız Görüşü

• Universiteki kisiler eğlence için senin aradigin ise bir dost bu zamanla olur arkadas ortamlarina hemen dalma daldigin an kimin ne oldugunu bir anda anlamiyorsun. Hic kimse samimi degildir hepsinde ayri bir hilelik vardir dostum dedigin insanda bile olur. Kolay kolay dost edinme dimdik dur herkese karsi zamanla biri çıkar dusmanim dedigin insanla bile bir anda en yakin dostun olur sabirli olmalisin. Universitenin ilk dönemi her zaman kotu ama 2. Donemden sonra alisicaksin emin ol

0|0
    0|0
    • 2ay

Ahh ahh yapamıyorum var ya 2 hafta da eski halimden eser bırakmadılar. Nerede o neşeli gunlerim diye sorarım kendime.

• 2ay

Bende ayni durumlari yasadim seni anlayabiliyorum az aglamadi ama zaman herseyin ilaci emin ol. tek basima az takilmadim sonra baktim en iyisi bu daha rahatim dedim yurdum okula okuldan yurda derslerim daha artti sonra yurttan arkadas edindim sinifta dogru duzgun olmadı

• 2ay

Benimde sonum öyle olacak gibi

Erkekler Ne Diyor 2

• üniversite hayatı öyledir 4 sene biter herkes evine gidince 10 arkadaştan sadece kişi arar hepsinin samimiyeti okul var olduğu süreci kapsar ;)

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanırım gerçek dostlugun ne demek olduğunu bildiğim için onların samimiyetsiz olduklarını anladım

• 2ay

Teşekkür ederim:)

• 2ay

ne demek her zaman :)

• bak sana bir sır veriyim yarın sınıfına gittiğinde en arkadaş olamayacağıni düşündüğün kişiyi sec yarım donem veya 1 yıl sonra onla arkadaş olduğunu göreceksin üni boyle bisey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olursun canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...